Beskydy 2009 - kliatba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
svato
1418 příspěvků 13.10.09 21:26
Beskydy 2009 - kliatba?

V pondelok doobeda sa nám pokazil televízor v babičkinej izbe. Mal nárok, tých 6 rokov, čo babička leží, bol v prevádzke skoro 24 hodín denne. Problém je v tom, že vypovedal asi 2 hodiny po tom, čo syn, ktorý by preniesol velikánsky nepoužívaný telkáč zo spálne, odišiel na dvojtýždňovú služobnú cestu. My s Judkou to nezvládame, museli sme zohnať nosiča.
V utorok som prišla z roboty a z nákupov uťahaná ako pes, opatrila som babičku a zvieratá a tešila som sa, že si môžem na chvíľu :,-(núť. Vtom som začula kvapkanie a vzápätí tenký prúd vody. V kuchyni, medzi teplovodnými rúrami a stenou, takže sa nedalo nič podložiť, len vziať handru a žmýkať. Medzitým som zohnala mobil na suseda, ten dobehol domov, zistil, že remeselníci nedotiahli nový radiátor a požiadal, ma, či by som mu nepomohla utierať, lebo má v kúpeľni asi centimeter vody, čo som zdvorilo odmietla. To už mi začala tiecť voda po bokoch okenného rámu, nad sporákom, na dvoch miestach v predsieni a pozdľž celej steny v komore. Kmitala som ako fretka dve hodiny, keď to prestávalo tiecť, podarilo sa dcére prebojovať cez dopravnú zápchu. Prebrala handry a vyhodila ma do izby. Sadla som si do kresla a nevdno prečo, spomenula som si, ako Miloš vyhlásil, že špenátový šalát berie osobne, ako útok na svoju osobu. Zamrazilo ma. Čo ma čaká zajtra?

Reakce:
anickav
2904 příspěvků 13.10.09 22:06
Svato,

nám sa pokazilo WC!!! Odišla nejaká gumička a nikde v celom meste sa náhrada nedá zohnať. Splachujeme kýblom. Myslíš, že za to môže tiež on? Never, nie je bosorák, on má srdce zo zlata! Či?

svato
1418 příspěvků 13.10.09 22:13
no, neviem,

Ty si spomenula nejakú neupečenú kýtu…

gmp
1603 příspěvků 13.10.09 23:08
Děvenky moje zlaté

Ráno jse vyrazil s Matesem na dlouhou procházku, zima jak v morně. šel jsem jen v lehké bundě. Vrátili sme se když už i psovi bylo zima, před domem jsem zjistil že klíče mám doma na lince a pečlivě zabouchnuto. Do krámu nepřišla dnes ani noha, Večír jsem si šel do Tesca koupit novou klávesnici a rum, odstál jsem si šílenou frontu na kasu a vypla elektrika…

svato
1418 příspěvků 13.10.09 23:15
...

takže sa to asi týka všetkých účastníkov…

anickav
2904 příspěvků 14.10.09 19:22
Ja to vidím tak,

že nás uriekol nejaký dad niekde z diaľky…

Labužník housenka02
609 příspěvků 15.10.09 12:08
Moji milí labužníčci,

o smůle na posledním srazu bych mohla asi vyprávět já nejvíce - 300 m před dojezdem na místo srazu jsem vlastní nepozorností a neskonalou blbostí totálně odrovnala auto - bylo tak na odvezení na šrotiště, což se posléze i stalo, naštěstí jsem z auta vylezla po svých a na místo srazu došla skoro po svých. Po celý zbytek soboty jsem neustále přemýšlela co bude potom takže jsem ani neměla myšlenky na souvislou konverzaci, nedokázala jsem pozřít skoro žádné jídlo a tak jsem ani téměř neochutnala žádnou z pochoutek které byly připraveny ostatními labužníky.
Když jsem se rozhodla že místo autem s Pekařkou ( Dano promiň) pojedu vlakem s Karmínkem, tak jsem u pokladny na nádraží ve Frýdlantu zjistila že nemám sebou po zaplacení odtahu auta a noclehu dostatek peněz abych dojela domů - Karmínek můj problém okamžitě vyřešil zacož si u mne vydobyl neskonalou úctu a obdiv - Karmínku ještě jednou díky.
Z celého srazu jsem si odvezla sice pochroumanou tělesnou schránku ale 100% posilněné sebevědomí že ještě na světě existují dobří lidé.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz