Babíska má dnes svátek ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 10.07.08 14:32
Babíska má dnes svátek ...  

Babísko Vali (Libuško),

posíláme v blahopřání spoustu malých kytiček. Každá z nich ať přinese Ti jedno z našich přáníček. Mají v sobě štěstí, zdraví, radost, klid a hodně lásky. Ať máš vždycky mladé srdce, hodně přátel, žádné vrásky!
Sladké pusy navíc posílají Vlaďka, Davča, Jája a pořádnou uslintanou i malá Pavlinka

Všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku, babísko. Dřív jsem se dnes k počítači nedostala, proto je to internetové přáníčko tak opožděné … malý dáreček Ti přišel (doufám) tak ve 20.42 hod. :o))

Reakce:
Miska12
108 příspěvků 10.07.08 14:52
Vali,

přidávám se k přání všeho nejnejnej a a navíc přeji mnoho kulinářských nápadů i zážitkú na ještě mnoho svátků i dnů narození!!!

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.08 15:02
všem Labužnickým Libuškám

přeji hodně zdraví, samé vyvedené recepty a spokojené strávníky

noskovice
1322 příspěvků 10.07.08 15:14
Vali ......

poslala jsem Ti e-mail. Ahojky Sona

penda
4752 příspěvků 10.07.08 15:28
Až se stydím ...

pochopitelně přeji i ostatním labužnickým Libuškám vše nejlepší k dnešnímu svátku (jako první a jediná mě napadla sivakova) … Doufám, že jste si dnešní den pěkně užily a že na Vás Vaši nejbližší nezapomněli … (tak jako já :o) )

Vali
1326 příspěvků 10.07.08 16:48
moooc děkuji

za krásné přáníčko…zlatíčka moje… a všem ostatním také vřelé díky…

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.08 23:17
Valince i všem Libuškám

přeji dodatečně všechno nej a splnění všech tajných přání.

sivakova
489 příspěvků 11.07.08 04:05
Libuše

Chtěla bych poděkovat těm, kteří si na můj svátek vzpomněli. Děkuji velmi. Zdraví Libuše.

Sylvie
2302 příspěvků 11.07.08 06:51
Také já

Našim Libuškám přeju krásně prožitý den a hodně úspěchů v kuchyni!!

karminek
757 příspěvků 11.07.08 08:52
i já

se velmi rád připojuji

jolana
5065 příspěvků 11.07.08 10:31
Tak nech

Vam to Libuskam stale co naj naj slusi
stale a vse
co najviac a prevelice

http://www.youtube.com/watch?…

blanca.xy
647 příspěvků 11.07.08 14:01
Pozdě,

ale přece se taky připojuji s gratulací všem Libuškám z Labužníka, slavit se může i později, tak přeji hodně zdravíčka a dobrého papáníčka . B.

Vali
1326 příspěvků 11.07.08 14:47
Ještě jednou moc děkuji

a chtěla bych vám říci, jak jsem ke svému jménu přišla. Protože mám bratra Oldřicha, chtěli rodiče, jestliže se narodí holčička jí dát jméno Božena. Ale můj bráška tehdy skoro 7 letý moc obdivoval sousedovic slečnu (20 r.), která se jmenovala Libuše. Tak tedy nosil cukr za okno, aby vrána přinesla holčičku a byla to Libuška. Narodila jsem se v r. 1943, sedmiměsíční, císařským řezem, vážila jsem 2,05 a měřila 45 cm…no a co ze mě je nyní - metráková babka, co má moc ráda všechny internetové přátele…díky za to, že vás mám.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.08 15:57
Dnes

jsme byli pozváni naší babičkou Libuší na večeři, styděla jsem, protože jsem zapomněla, ani to že nevlastním kalendář není omluvou :-)), a proto dodatečně, Vali přijmi od nás blahopřání všeho nejlepšího .....

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz