Autorem receptu je ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 12.11.06 16:00
Autorem receptu je ...

Pepíčku, prosím, až se tady zase někdy objevíš, nešlo by přepsat pod receptem „Autorem receptu je“ na pouhé „recept vložil“? Mám pocit, že o autorství se u víc jak 95 % zúčastněných mluvit nedá … Díky.

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 15.11.06 21:39
...

… nemohu si pomoci, ale mezi tzv. autory určitě počítáš i sebe, že ?

penda
4752 příspěvků 16.11.06 00:35
Vidíš,

jak Ti to pálí! Nejsem totiž ten typ, který by vzal ingredience a jal se vymýšlet nový recept, když už jich je tolik vymyšlených, beru to totiž za ztrátu času, a můj čas je hodně drahej …

Labužník housenka02
609 příspěvků 16.11.06 04:42
pálí mi to i jinak...

… no jo, ale ten punc originality, ten ti pak nikdo nevezme… ostatně ono to není až tak nic moc těžkého něco vymyslet, mnohem těžší je pak to zrealizovat do jedlé podoby…

… a co se týká toho tak i můj čas je drahej, ale zase na rozdíl od druhých mne baví vymýšlet nové recepty, taky mne baví je realizovat… jenom mne nebaví je pak psát a taky toho času se nedostává, většinou mám čas si sednout k netu ráno než jdu do práce a to se musím ještě nasnídat, vypít čaj, přečíst alespoň letmo tisk… a to vše za 45 minut… tak snad příště…

… zatím ahoj a přeji hezký den…

jean.laroux
14 příspěvků 30.11.06 12:54
Souhlasím

Přesně tak .. Je rozdíl mezi vkladatelem příspěvku a autorem receptu

penda
4752 příspěvků 31.05.09 21:08
Pepíčku,

obnovuji starou prosbu - mrkni na to, nešlo by to zrealizovat? A když už by ses v tom „šťoural“, nestálo by za to přidat do vložení receptu i kolonku na zdroj receptu? A pokud by ten, co recept vložil, byl i autorem, měl by prostor na to, aby to tam vepsal :) Děkuji předem.

P.S. Jsou tu staré smajlíky…

trpaslik
6 příspěvků 01.06.09 02:22
SUHLASIM

Som „ZA“ vsetkymi dvadsiatimi. Ak tam bude kolonka Pridal a zaroven aj Zdroj - cize priestor aj pre autorov, tak to znizi pocet zabo-mysich vojen /ktore spatia tento NADHERNY Lab/ minimalne o 50%. A to myslim, stoji za namahu. Pepicku - prosim, prosim, prosim! Lebo inak buem dupat (nohami) . Sorry ze chybaju hacky /makcene/, ale pisem z mobilu s angl. klavesnicou. pa S pozdravom „Vareckam zdar a tym Labuznickym zvlast!!!“ trpaslik

jolana
5065 příspěvků 01.06.09 09:50
Autorem alebo

kto ho vlozil…pripada mi to najmenej postavene na hlavu a mam na to padne dovody. Prisla jedna pani a ozvala sa. Na tom nic nie je. Ma na to pravo. Bolo jej odpovedane podla prava.

Vcera som si aj klikla aj som zacala pisat a potom som sa na to vykaslala. O com?!
Kolko receptov a informacii bolo obslehnute z Labuznika ! Kolko?! Nepreberne mnozstvo.
A boli predane. Nie na nete. Na nete sa predava a podava pre potesenie inych , aby si to ukuchtili.

Mam rada poctivost a cestnost !!! A preto som za povodny dlhorocny AUTOR RECEPTU JE !!!
V ziadnom pripade vlozil !

Labuznik vychoval a naucil mnoho autorov a labuznikov.
Stranky Labuznik a ich autor a tvorca a s nim cestni nezistni labuznici si zasluzia vdaku a aj to autorstvo!

anickav
2904 příspěvků 02.06.09 08:25
Môj názor

Kto má vo zvyku prepisovať z webu na web, to bude robiť aj naďalej.
Aj doteraz mohol napísať zdroj.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz