Australke uzene maso???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

damicka
17 příspěvků 05.04.06 03:18
Australke uzene maso???

Ahoj vsem labuznikum, hlavne tem v Australii . Chtela jsem vas poprosit o radu. Je mozne koupit v Australii, konkretne v Sydney, uzene maso? S nadchazejicimi velikonocemi mam strasnou chut na nas rodinny rezabek (hlavicku, nadivku, …), ve kterem uzene nesmi chybet. Zatim jsem videla jen uzena zebra na Paddys Market v cinske masne, a nevim, jestli je stejne jako to nase… Dik moc…

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 05.04.06 10:03
Australke uzene maso???

Těch míst je více, ale naše nejoblíbenější je:

PRONTO
7 Quest Avenue
CARRAMAR NSW 2163
Telefon: 02 9724 0406

Otevírací dobu si přesně nepamatuji, ale mají otevřeno i v neděli, tuším do 13:00.
Nevím kde bydlíš. Mick má nějakého dobrého řezníka v Newtown. Máš-li zájem, zjistím adresu.

esmeralda
4813 příspěvků 05.04.06 10:22
...ještě chci dodat...

Náš Woolworths má docela dobré uzené. Koukni se také v nějakém Continental lahůdkářství. Kdybys mi napsala čtvrť ve které nakupuješ, poptám se známých…

damicka
17 příspěvků 07.04.06 08:17
Esmeraldo,

diky moc za radu, byla bys zlata, kdybys ses pozeptala… Bydlim v Elizabeth Bay (u Kings Cross), ale casto se pohybuju i u Central…

esmeralda
4813 příspěvků 07.04.06 22:18
Australské uzené maso

Blízlo Centralu je Cyril's Delica­tessen . Je to 181 Hay Street, Haymarket. Když jdeš po George Street od Centralu k Town Hall je to asi třetí ulice doprava.
Je to jedno z nejstarších lahůdkářství v Sydney.
Starý pan Cyril je Čech, tak s ním můžeš popovídat, je velice příjemný. A jestli u něj neseženeš co hledáš, určitě ti poradí.

possum
464 příspěvků 10.04.06 16:25
Cyril je starej zlodej,

ma sice skoro vsechno, ale zbytecne predrazene. Vyborne uzene, parky (skoro ceske) a slusny salam, sekanou atd. maji v Marrickville (ono je to bliz Sydenham station). 41-45 Sydenham Road. Danube Smallgoods.
V tom Carramar je Jugos, ten to ma taky dobry. (Udival ve stredu, cele okoli vonelo. Ja tam bydlivala.)

esmeralda
4813 příspěvků 11.04.06 11:15
Australke uzene maso??? - Possum,

jak se rozezná předražené od nepředraženého?
V kapitalismu mají všichni stejnou šanci a zákazník rozhoduje komu byznys prosperuje.
Cyril má tento kšeft už padesát let. Zloděj?

Ale jestli chceš, třeba zkus Betta Meats, Newtown, Lazar's Butchery, Stanmore, v Charlotte Street v Ashfield je švýcarský řezník. Všichni jsou naši oblíbenci.

possum
464 příspěvků 11.04.06 17:14
esme,

tak su sorry, no. V kazdym pripade trvam na tom, ze je zbytecne drahej.

damicka
17 příspěvků 13.04.06 02:33
Diky moc obema,

o Cyrilovi jsem taky slysela ze je predrazenej a jeste nabrucenej :oD Kdyz jsem se zacala divat poradne, tak jsem uzene objevila, kazdopadne ale zkouknu i vami doporucena reznictvi! Pekne velikonoce!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz