Asijská restaurace Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.11 12:05
asijska restaurace,

nejaka fakt dobra, v Praze, ma nekdo zkusenost? Sem s ni, dik!

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 18.11.11 07:57

Dva články pod tímto je vychvalována čínská restaurace v Bělohorské ulici, Praha 6 - diskuse.
Mrkni na to.

Ha ha. Mým příspěvkem se to hnulo na třetí místo. Sorry.

Bento
794 příspěvků 19.11.11 17:19

Trip Advisor , nema moc dobru mienku z vyse 900 restauracii v Prahe len 3 su v prvej stovke.
Moc to neukazuje dobre , treba doklikat dalsie ako Thai , Japanese, lebo to ukazuje len Asian.
 http://www.tripadvisor.com/…aurantSearch?…

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.11 20:08

Já myslela, jestli nekdo nema nejakou odzkousenou. Ale diky za snahu!

esmeralda
4813 příspěvků 19.11.11 23:42

Wydro, asijské jsem v Praze vyzkoušela dvě. Bylo to před více než pěti lety a mnoho se mohlo změnit.

Zavítali jsme do čínské restaurace v Ostrovní ulici.
Tu nedoporučuji. Jídlo bylo nemastné neslané, ale nejvíce mi vadilo že tam s námi stoloval pes.

Také jsme jednou poobědvali v indické restauraci Himalaya v Soukenické ulici.
Jídlo vynikající, obsluha milá a ochotná. Děvčata v sárí…moc jim to slušelo. A majitel (zřejmě indický domorodec) přihlížel aby všechno klapalo.

Bento
794 příspěvků 20.11.11 05:55

wydro, naozaj ono to vyzera na prvy pohlad velmi cudne, ze som pridal daaky web link.Ja to tak robim, ked dakde idem .Retauracie su hodnotene vacsinou ludmi co vela cestuju a napriklad v Prahe by ma najviac zaujmalo ako ich hodnotia ludia co skusili naozajstnu „cinu“ nie Cesku verziu ako sa bezne predava.
Napriklad ta Sasazu ma za sebou 65 komentarov? a hodnotena ako desiata najlepsia restauracia v Prahe a je zastrcena dakde vedla Vietnamskeho trhu. :wink:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.11 06:01
Banto,

jak to vis,ze zrovna TU jsem vybrala!? Navic bydlim za nekolika rohama od ni ! Tak jsem zvedava, jake to bude (pokud tam pujdem). Rozhodne o ni pak napisu.
Diky !

Bento
794 příspěvků 20.11.11 06:47

wydro, som naozaj zvedavy 8-o , co tam ale vela kritizuju ze napoje su velmi predrazene. :wink:

jkpupak
20 příspěvků 30.11.11 11:46
Sasazu

jsem navštívila 2×,byla jsem velmi spokojená,protože šéfkuchař Shabtay fakt umí,jsou tam takové miniporce,spíš degustační,tak si člověk dá třeba 3 jídlíčka,ale musíš počítat s větším obnosem.To v Sawadi v Kodaňské umějí také(hlavně kachny pižmovky)a cena je třetinová,výběr velký a je tam příjemně.

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 11:57
jkpupak, dik !

Byla jsem se v Sasazu predbezne podivat, je to takovy (pres sklo) prazdny, nikde nikdo a jidelni listek co je vystaveny , potvrdil co pise Bento o ted i ty.
Beru ty Vrsovice,rada ! Nastesti se obed posunul a par tydnu, tak se to hodi, jeste jednou dik a pak napisu !

bepviet
5 příspěvků 25.12.11 10:16
Vietnamská kuchyně

Co se týče Vietnamské kuchyně, tak jedině na tržnici Sapa! Anebo do některé z restaurací zde: bepviet.cz/ca­tegory/restau­race/praha/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz