Arašídové máslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

muj.koblizek
3 příspěvky 01.07.05 19:26
Arašídové máslo

Kde se u nás dá koupit pravé americké arašídové máslo? A v jaké cenové relaci?

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 02.07.05 00:10
Arašídové máslo,

Můj Koblížku, moc by mě zajímalo, proč to máslo musí být zrovna americké. Vždyť jsou to jen pomleté buráky.

muj.koblizek
3 příspěvky 02.07.05 09:46
...

No, víš, Esmeraldo, to bude asi vliv televize. Koukáš na Simpsonovi? Prostě to chci ochutnat, ať vím o čem to tam sakra mluví! Víš kde ho mají?

Florentyna
439 příspěvků 02.07.05 11:04
Koblížku, koblížku, na másle smažený, na okýnku chlazený,

arašídové máslo (neboli arašídová pomazánka) se dá sehnat ve větších obchodech (co vím, mají jej určitě v tescu i v delvitě) - hledej tam, kam chodíš pro nutelu, případně koukni do exotického koutku. Stojí tuším necelých 50 korun. A protože je sladko-slané, tak si jej buď okamžitě zamiluješ, nebo jej budeš až do smrti (v tvém případě do svého snězení) nenávidět. Jo, a doporučovala bych jemnou variantu, koupit se totiž dá i tzv. křupavá s většími kousky arašídů.

esmeralda
4813 příspěvků 02.07.05 23:54
Arašídové máslo

Aha, Kobížku Simpsone ! Já netušila že tato „delikatesa“ není běžně v ČR k dostání. Ale až ji uvidíš, kup si ji, ať je dělaná kdekoliv. Vzhledem k tomu že jsou to opravdu jen pomleté buráky, trocha oleje, soli a cukru, nemůže se to nějak moc lišit od amerického. A jak říká Flo, buď chutná, nebo nechutná. Jen snad pro zajímavost: buď se prodává hladké (smooth) nebo hrudkovité (crunchy). Ať si každý vybere. Já mám raději to hladké.

muj.koblizek
3 příspěvky 03.07.05 08:47
...

No, teď jsem byla v Bille a nic. Jen arašídová pomazánka s kakaem, to asi není ono co? No holt jsme malé město, zkusím to jinde.

1irena
593 příspěvků 03.07.05 09:13
muj.koblizku

to titulování se mi líbí ! Delvita ho určitě prodávala, a dokonce
jednou " pravé americké v balení máslo+ pravá americká marmeláda"! Ale opravdu pozor na druh- jemné mi chutná více, než s kousky buráků. Šťastný lov!

bety
60 příspěvků 05.07.05 11:12
muj.koblizek

Arašídové máslo jsem viděla v Carrefouru, právě v tom exotickém koutku.
Přeji hezký den

Labužník TinaH02
46 příspěvků 07.07.05 01:34
nebo taky

v Tescu ho maji pravidelne, jak jemne, tak i „krupave“ s kousky arasidu..

Taanka
107 příspěvků 20.11.09 21:09
Natural peanut butter

A videl nekdo nekde v cr prave americke peanut butter, takove to natural, jenom z buraku a bez dalsich pri:,–(? To je uplne neco jineho nez nejake skippy :) bohuzel jsem ho u nas zatim nepotkala, pokud nekdo ano, dejte vedet kde.. dekuju

Renee
93 příspěvků 21.11.09 11:59
...

Peanut butter čistě z buráků mají ve zdravých výživách, akorát že je holandské (myslím). Není tam ani emulgátor, takže navrchu je vrstvička oleje, což mi nevadí, aspoň to neoxiduje…

Alis
2617 příspěvků 21.11.09 13:29
Arašídové máslo

mívají velmi často v Lidlu, častěji variantu Crunchy
 A.

Trent
1 příspěvek 22.11.09 13:13
Marks & Spencer

Doporučuji Marks & Spencer, výborné arašídové máslo ve dvou variantách kolem 30 Kč (!!!)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz