Arašídová pomazánka JIF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mallet
13 příspěvků 09.03.06 13:23
Arašídová pomazánka JIF

Neviděli jste někde v Praze prodávat arašídové máslo značky JIF?
Jediné, co jsem na internetu našla je, že ho má v nabídce Nový Věk na http://www.koting.cz/vypis.php?…

Reakce:

penda
4752 příspěvků 09.03.06 13:44
z jiného fóra...

… a sice z časopisu Překvapení kopíruji odpovědi na tutéž otázku:
„BURÁKOVÉ (ARAŠÍDOVÉ) MÁSLO SEŽENEŠ V KAŽDÉM VĚTŠÍM HYPERMARKETU, TESCO HO MÁ URČITĚ A V DELVITĚ JSEM HO TAKÉ VIDĚLA. ALE JE PRAVDOU ŽE JE ÚPLNĚ JINÉ NEŽ TO , KTERÉ SI VOZÍME ZE ZAHRANIČÍ. PĚKNÝ DEN A ÚSPĚŠNÝ LOV NA MÁSLO“

…„arašídové máslo jsem viděla určitě v Kauflandu,jinak vím, že se dá určitě koupit v Polsku, nejlepší je od firmy Polgrundt. Přeju hodně úspěchů při hledání v obchodech. Teď jsem ve vánočním magazínu Vlasty četla bezva recept na jeho využití“…

penda
4752 příspěvků 09.03.06 13:48
A tady je...

povídání o arašídových pomazánkách všeobecně, dokonce i s odkazem na ono máslo JIF, ale bohužel stránka na netu neexistuje.

Mallet
13 příspěvků 09.03.06 14:01
...

Díky za odpovědi, ale na těch stránkách už jsem byla předtím, než jsem napsala dotaz.
A co se týká chuti, mám vážné obavy, že by to mohlo být stejné jako třeba s Nutellou, která koupená v Itálii má tak trochu jinou chuť než ta polská, která se prodává zde. A firma Novy Vek - to asi bude také licenční polská výroba JIFu. V Globusu mají jen takové malé skleničky s modrými víčky. Značku si nepamatuji. Ale sháním konkrétně pomazánku JIF. Díky

Labužník TinaH02
46 příspěvků 10.03.06 00:56
tesco

ja jsem pred casem kupovala JIF urcite v Tescu na Narodni, ale je to uz min. rok, jak je to ted, nevim..

cokoladka
41 příspěvků 10.03.06 01:17
JIF

mallet posilam ti link,ktery vysvetluje proc JIF nesezenes…je to anglicky,pocitam,ze tomu rozumis.....pokud ne,tak ve zkratce to znamena,ze eu zvedla taxy na dovoz peanuts z usa a timpadem maslo bylo neprodejne…zas­toupeni JIFU bylo pritom primo v praze…nevim,je to starsi clanek,ale myslim,ze to tak je porad…tady je link http://www.praguepost.com/…24/busi2.php

sim
293 příspěvků 12.03.06 12:35
Skippy

Viem, ze trvas na JIF, ale mozno sa prinutis ochutnat Skippy, to je tiez kvalitna znacka a da sa v Prahe kupit - www.bacon.cz, ale aj tusim Delvita. Okrem toho arasidove maslo sa da jednoducho vyrobit a postupnym skusanim urcite vyrobis nieco velmi podobne JIF.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz