Ani ne tak mimo mísu, řekl bych

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PITRYS
86 příspěvků 12.12.05 20:24

spíš pro ty, kteří si nemohou (díky mládí) či nechtějí (díky nějaké deviaci) pamatovat a kteří ještě nestihli zakoupit dárky pod stromeček :
 http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?…

Reklama

Reklama

Reakce:

Scarlet02
577 příspěvků 12.12.05 20:40
Pitrys,

buďme rádi, že je to pryč. Objednávky na barevný televizor „Rubín“.....hrůza. Já to pamatuji. Ještě že nebrali objednávky na toaletní papír. Ten byl taky nedostatkový.

bedla  12.12.05 21:48

Ale braly se objednávky na toaletní papír, jsem sama tou připomínkou, kdy jsem objížděla všechny známé po drogeriích, protože státní podnik Ospap nebyl schopen plnit předem sjednané dodávky a na výrobní poradě vedoucí řval, že 100 těžce pracujících lidí si nemá čím utřít p… . Tak to bylo i s kancelářským papírem, kdy se jezdilo přímo do výroby, kde se papír řezal, ani nastačili zavážet - rozsbírali jsme přímo na rampě.

Sněhurka
446 příspěvků 12.12.05 22:31
Ale tento odkaz

jsem přece dávala do odkazů na jiné zajímavé webové stránky A to tam ještě chybí třeba cestovní kancelář, která by prodávala výlety do mrtvých lesů na našich horách, nebo třeba k ropáckým řekám, případně exkluzivní tématický výlet po naší drahé vlasti s obhlídkou barevných čmoudíků.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz