Alternativní kategorie...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivo
1045 příspěvků 01.04.06 09:10
Alternativní kategorie...

…umí mi někdo povědět k čemu při zadávání receptu slouží „alternativní kategorie“? Když si dám náhled zapisovaného receptu, tak se tato náhradní kategorie zobrazí, ale pak se už s ní více nesetkávám (ani vyhledávač s ní nepracuje).
Dík, Ivo.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 01.04.06 11:32
Ivo,

někde mi na to už odpovídal pepíček…je to ve výstavbě; účelem by mělo být to, že se Ti třeba jeden a ten samý recept zobrazí ve dvou kategoriích, které při vkládání receptu zadáš.

marmelada
1643 příspěvků 01.04.06 11:35
alternativní kategorie

To jsem si Vlaďko taky myslela, ale zkus si vyhledat třeba jablka v ovocných moučnících - nejde to, jako kategorie jsou tam jen moučníky. Ty alternativní kategorie ti vyhledavač neukáže.

penda
4752 příspěvků 01.04.06 16:13
Asi přesně nechápu,

jak to myslíš, ale vedle zvolení kategorie ve vyhledávači je okénko na zaškrtnutí, zda chceš i všechny podkategorie té dané kategorie. Stačí ho zaškrtnout a vypadnou Ti jablíčka ve všech podkategoriích kategorie moučníky…myslím, že jsem právě teď překategorizo­vaná..hahahaha…na­víc mám v sobě 16 cl griotky, což je na absolutního abstinenta přespříliš…
A ještě: Ta alternativní kategorie bude jednou sloužit k tomu, aby se Ti jeden recept objevil v obou kategoriích, čili třeba škubánky v pokrmech bramborových i bezmasých, pokud je autor při vkládání receptu zadá. Jdu zkusit najít tu diskuzi, kde jsem se na to ptala pepíčka, abyste si to mohli přečíst jeho slovy. ;o)))

marmelada
1643 příspěvků 02.04.06 15:42
Chápeš dobře, Vlaďko,

to jen já si toho zaškrtnutí podkategorií dosud nevšimla. A to již rok důsledně nosím brýle. A funguje to, tedy ty podkategorie, provedla jsem zkoušku. Zase nový prvek. Díky.

penda
4752 příspěvků 02.04.06 16:03
Marmiš...hihihi

nic se neděje, já spoustu věcí zjišťuji taky postupně a pak zírám na svoji blbost a tu diskuzi jsem našla jen částečnou, s tím pepíčkem…musím znovu najít odkaz, ale mělo to koncovku 187#183, myslím..hihihi.....

penda
4752 příspěvků 02.04.06 16:07
Od pepíčka:

zde

Ivo
1045 příspěvků 02.04.06 23:49
Jo, jo...

…už jsem také zjistil, že nějakým způsobem ve vyhledávači podkategorie fungují......ale povím Vám (obecně) - je v těch kategoriích (a ve vyhledávání také) čurbes - co si otevřete fórum, to je to jiné - no čert aby se v tom vyznal (a hlavně si to pamatoval). Ale jinak vše OK…

penda
4752 příspěvků 03.04.06 06:02
Ivo,

„čurbes“ v kategoriích je, to máš pravdu, ale ne všechen jen vinou pepíčka. Řekla bych přímo, že pepíček na tom má nejmenší podíl (snad vyjma těch palačinek a lívanců, které mohl zařadit pod moučníky třeba jako moučníky z litého těsta ;o)) ).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz