Albio Praha a dobrá = zdravá strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetrPan
6 příspěvků 05.01.04 17:19
Albio Praha a dobrá = zdravá strava

Všem těm, kteří berou v potaz to, z čeho a jak je uvařeno, jak je servírováno a celkově mají rádi vyváženou stravu, doporučuji návštěvu restaurace Albio v Praze, v Truhlářské ulici kousek od Petrského náměstí. Velmi dobře kombinuje interiér, podávanou stravu, která je opravdu výtečná a ukazuje, že dobře se dá uvařit i bez masa /ale mají tam i masité pochoutky/, bez cukru, problematických mléčných výrobků atd. Řada z pokrmů zjevně splňuje makrobiotické standardy a musím doporučit každému, kdo ohrne nos, jakmile si přečte slovíčko makrobiotika, aby tam zašel -už ze studijních důvodů Třeba pak změní názor

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník TinaH02
46 příspěvků 15.12.04 13:23
Albio

Proti zdrave strave nic nemam, Albio jsem navstivila, ale bohuzel ja byla docela zklamana.
Objednala jsem si salat s grilovanym kozim syrem a vlasskymi orechy, ktery podle jidelniho listku mel mit 200g. To vsak mel tak mozna i s malou keramickou miskou, ve ktere byl podavan syr. Mozna jsem si ji mela odnest sebou.
Kamaradka dopadla stejne.
Taky jsem drive navstivila jejich www stranky a navstevni knihu, kde ohlasy na obsluhu, fungovani restaurace, ale i jidlo samotne byly dost negativni. Tomu ostatne nasvedcuje i to, ze v soucasne dobe je uz navstevni kniha zrusena, zduvodnuji to prave kritickymi poznamkami…

Ale nic proti, asi jsi mel stesti…

Blossom
9 příspěvků 26.01.05 09:12
...

My máme hned vedle Albia kancelař a pár krat jsme tam byli. Musím také říct že to nebylo níc vyníkajícího, alespon pro mně. Jídlo kazí nepřiměřené množství koření a puvodní, svěží chut vegetarianských jídel se tím kazí
Ale zase nikdo nemá stejný vkus…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz