Ahoj Airan,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AbiesAlba
400 příspěvků 27.02.06 17:41
Ahoj Airan,

Na nespavost jsem používala tento recept: Do horkého mléka s medem rozšlehat banán - je to vlastně horký koktejl - a hned si vyčistit zuby a jít si lehnout. Zabíralo mi to do půl hodiny.
Ale můj manžel je nespavec od přírody a nezabírá mu nic. Po prášcích na spaní mu v obýváku pobíhaly žirafy a sloni.
Sport mi naopak nepomohl, sportuju sice ráda, ale pak mi vyplavené endorfiny (či co to je) děsně zdvihly náladu a nemohla jsem usnout… Ovšem záleží na vkusu každého, že ano.

Reakce:
airan
652 příspěvků 27.02.06 19:39
Ahoj Abies Alba

Urcite to vyzkousim…vyzkousim vsechno co mi kdo poradi , protoze mi to uz zacina lezt na mozek, jsem podrazdena a protivna:-(

buraci
1136 příspěvků 27.02.06 20:02
Sport - AbiesAlba

Sportovat by se nemelo vecer, pak je skutecne problem s usnutim. My jsme obcas nuceni behat az po devate vecer a to pak sedime do pulnoci a koukame jak suvy. Idealni je sportovat dopoledne.

AbiesAlba
400 příspěvků 27.02.06 21:34
...

Airan, rozumím ti, snad to pomůže.

Buraci: To ano, akorát téměř všechna cvičení pro dospělé se odehrávají až večer - takže téměř nic jiného nezbývá, pokud chci sportovat :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz