Adventní kalendář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 05.12.06 04:05
Adventní kalendář

Už ze dvou míst mi přišly zprávy, že nejde otevřít dáreček u dnešního dne. Mně se otevírá bez problémů - zřejmě bude chyba v nenainstalované nové verzi Adobe Acrobatu - jako řešení klikněte na lístek kalendáře s pětkou pravým tlačítkem myši a zvolte Uložit cíl jako a vyberte si možnost, kam chcete pohádky uložit. A pokud by Vám nešly ani poté otevřít ve Vašem pc, musíte aktualizovat Váš Adobe Acrobat. ;o)) Krásné pohádkové čtení přeji! …

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník handula02
634 příspěvků 05.12.06 04:12
Vladko

já hlásím, mě se to dobře otevřelo, tyhle pohádky znám, mladší dcera je měla na kazetě a dost často si je pouštěla. Moc hezké..

penda
4752 příspěvků 22.12.06 17:55
... a jsem v zase v Praze ...

proto to zpoždění - navíc tu Pavlovi nic nefunguje tak, jak má a já nemám ani zdání, zda jsem poslala koledu Rolničky (Crazy Frog) či něco úplně jiného. Omlouvám se, pokud Vám koleda nebude fungovat či posloucháte právě to, co už jste jednou slyšeli … ;o) Přeji krásnou adventní noc a pokud jste zklamáni dnešním dárečkem, zkuste si koledu zazpívat sami, věřím, že Vám zvedne náladu úplně stejně … sladké sny! ;o)

Dasty
75 příspěvků 23.12.06 00:07
Vladko

Chci Ti poděkovat za adventní kalndář, ani se mě nechce věřit,že už zítra budeme otvírat poslední okénko,jaksi ten čas rychle uběhnul, tak dík za Tvoji péči o nás.Také připojuji přáníčko všem labužníkům pěkné a klidné svátky.

penda
4752 příspěvků 23.12.06 17:02
Dasty ...

a všichni Vy ostatní, co jste mi děkovali prostřednictvím soukromé pošty - děkuji i já Vám, že jste mi dali najevo, že kalendář se neminul účinkem a že Vám v tom svátečním shonu udělal radost. O to mi šlo. ;o) Tak krásné svátky Vám všem!!! A myslete na to, že Vánoce nejsou o tom, zda máte vygruntováno, zda máte zrovna ten nejlepší bramborový salát či zda jste spálili kapra … nezapomeňte být hlavně SPOLU! Užívejte si společných chvil, buďte šťastni, že na SEBE máte čas … když máte s KÝM být, i knedle s vejci chutnají svátečně!!! Šťastné a veselé! ;o)

Eja
3815 příspěvků 23.12.06 18:03
Vladko,

vám všem taky klid a pohodu. Dáreček už jsem si rozbalila, děkuji.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.06 00:49
Adventní kalendář

Vladko, krásné svátky přeji a děkuji za čas, který si věnovala kalendáři.
Vánoce opravdu nejsou o tom, zda máte vygruntováno, navařeno a spostu dárků. Nejhezčí chvíle jsou, když sedíme všichni spolu v klidu. A když vzdychám, co jsem ještě nestihla, děti říkají: Nezapomeň, že se Ježíšek narodil ve chlívě.
Tak si ty letošní svátky hezky užijte v klidu a pohodě a třeba se šmouhou na okně.

Machnacanka
194 příspěvků 24.12.06 12:43
Vladka

Krásny Vianočný večer Tebe a Tvojim drahým praje Zuzana.
Mne sa dal Tvoj adventný kalendár otvoriť krásne. Ďakujem, že si si dala toľko práce, aby si potešila ostatných.

penda
4752 příspěvků 25.12.06 05:05
Ještě jednou moc všem děkuji ...

Doufám, že jste všichni prožili Štědrý den dle svých představ a dnes se už ulejváte u televize, ležíte, papáte a nabíráte síly do nového roku ;o))
Původně jsem chtěla všechny dárky na Ježíška opět zveřejnit, ale jednak nebyl čas, jednak jsem v Praze a jednak jsou mezi labužníky i takové „zmije“, že by mohly syčet, že to sem zkrátka nepatří … a tak třeba až zase příští rok … ;o))
Krásný Boží hod přeji!

possum
464 příspěvků 25.12.06 05:24
Vladko,

>ze to sem nepatri< ???? Za prve to mas ve svem denicku, a za druhe pises do ‚mimo misu‘. A za treti, odkdy se bojis ‚zmiji‘? :-))))))

Labužník handula02
634 příspěvků 25.12.06 10:31
Zmije???

Vladko, přeji krásný Boží hod, kalendář byl móc super a na zmije dlabej…Některý jsou jedovatý i pohledem, ale brala bych to s nadhledem a těm co závidí přeju ať se užírají čím dál víc…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz