Advent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3825 příspěvků 20.11.05 21:36
Advent

Labužnice, za týden je první adventní neděle - až budete dělat adventní věnce, pochlubte se svými výtvory v deníčcích

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník nika02
94 příspěvků 21.11.05 07:01
Ejo,

hrozně to uteklo. Před rokem jsme zde také debatovaly o adventu a vánoční výzdobě a už je to tady zase. Také se těším na obrázky šikovných labužníků a labužnic. A kdo nebude mít obrázky, viz já, ať alespoň o svých výtvorech napíše. Už se těším.

buturenka
311 příspěvků 21.11.05 11:35
Ejo

už se těším

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.05 11:41
To bych zkusila....

už loni jsem vyráběla, ale ještě nemám založený svůj deníček a nevím, jak se tam fotky vkládají…

Sněhurka
446 příspěvků 21.11.05 12:08
Fotky nebo obrázky - vložení do deníčku

Postup vkládání fotek nebo obrázků jsem popsala ve svém deníčku. Přeju mnoho štěstí a těším se na nové deníčky i fotky.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.05 10:18
Snehurko, prosím o pomoc....

…právě jsem napsala první zápis do mého deníčku a dle Tvého návodu: Obrázky - vkládání - (1.aktualizace) jsem přiložila 3 fotky a nic...... Asi jsem natvrdlá, nahrála jsem a pak to uložila ikonkou diskety.........

lydia
1227 příspěvků 24.11.05 10:32
nekolik ukazek

vencu
a vencu
a vencu
jak se delaji u nas

lydia
1227 příspěvků 24.11.05 10:37
a kdo ma cas a chut

advent ve Vidni uz take zacal.
A snih mame zatim taky, tak je to romanticke

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.05 12:49
Snehurko - Hurá !

Tvůj návod byl naprosto geniální, chyba byla na mém přijímači :-) Povedlo se, dokonce jsem někde našla i diskusi o velikosti obrázků, protože byly větší, než můj monitor.......ale povedlo se!!!
Tak díky za rady
 P.

Sněhurka
446 příspěvků 24.11.05 20:32
Papájo :-)

To jsem ráda, že sis poradila sama byla jsem celý den pryč, takže jsem prošvihla tvůj dotaz.
A pokud jde o advent, zatím jsme začali vyrábět slupovací obrázky na všechna možná okna. Na řadu přijdou taky perníčky - snad jsem rady od Vali ještě nezapomněla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz