A opet....domácí pekárna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindaa
114 příspěvků 07.07.08 04:25
A opet....domácí pekárna

Ahoj Labuzníci,
zkousel jste nekdo upéci nejaký moucník nebo buchtu v domácí pekárne? Napadla me napr bábovka nebo piskot, ale nevím jak si s tím pekárna poradí a ráda bych slysela názory ostatních. Ze bábovka nebude mít tvar bábovky, ale bude to obdélník me netízí, jde mi spís o zpracování surovin - stací prohnetení pekárnou a nebo mám uslehat sníh rucne a nakonec ho primíchat a podobné vychytávky. V pátek odjízdíme na dovolenou kde bude k dispozici pouze plynový dvouvaric a napadlo me, vzít si s sebou pekárnu (po ránu cerstvý chlebík není k zahození ) a zajíma me, jestli se dá pouzít i na neco jiného. Pokud se takové recepty tady na Labu jiz vyskytují mohli by jste me prosím nasmerovat. Dekuji

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 07.07.08 15:29
pekla jsem bábovku,

těsto jsem radši dělala mimo a jen nechala upéct - konkrétně povidlovou bábovku, jen místo ořechů jsem dala rybíz - předěláváme kuchyň, nemám troubu, tak rybízový koláč neupeču… Nějaký perník nebo makovec, prostě buchty, které mají v receptu jen smíchání surovin by určitě zvládla pekárna i sama.

HelcaK
960 příspěvků 07.07.08 15:32
jo, a taky umí úúúžasnou kaši,

rýžovou, krupičnou, ovesnou… recepty najdeš na internetu, program marmeláda.

meisje
580 příspěvků 08.07.08 09:26
...

Pecu pravidelne babovkove testo, slehackove testo, tvarohovou vanocku, biskupsky chlebicek, ruzne sladke ovocne a orechove chlebicky atd.....na netu toho najdes spousty. A nejen tady na labu, najdes na www.dama.cz a nebo: http://sweb.cz/….h/index.htm - autori tohoto webu chodi i sem a nektere recepty tady jso od nich.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz