A co v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Rachel02
234 příspěvků 15.05.08 20:10
A co v Praze?

Koukám, že jste se tu snažili shánět Parmezán v Brně. A o nějakém zdroji v Praze byste nevěděli? Tady totiž už zřejmě vymřely i ty náhražky v malých sáčcích Už aspoň půl roku jsem na parmezán nenarazila v žádném obchodě, kde jsem se o to pokoušela

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 15.05.08 20:19
V Praze

má parmazán Ital v Perlové, a jistě jsou další místa, o kterých nevím!

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.08 14:17
...

Maňáno (a samozrejme aj Rachel) okrem uvedeného iste vieš aj o Středomořské prodejně Casa mediteranna na Táborské ulici ;o)
Celkom pravidelne mávajú aj talianske parmezány.

Manana
1515 příspěvků 16.05.08 15:14
Kltko,

ozaj, to som zabudol, já už sklerotikem zůstanu a nebudu to měnit.

Labužník Rachel02
234 příspěvků 16.05.08 17:34
...

Díky, o té Perlovce asi vím, ale nějak mi to bylo třeba připomenout. Táborská je nová informace, takže díky

buraci
1136 příspěvků 16.05.08 17:52
Aromi

Určitě ho budou mít v obchodě u restaurace Aromi (http://www.aromi.cz/…z/index.html). U nás v Plzni ho mají ale třeba i Hypernově, je ho pravda větší kus, ale dá se dobře rozdělit na menší a zmrazit. Kdo pojedete na dovolenou do Itálie, tak doporučuji koupit tam, vychází to o mnoho levněji naž u nás. Ty náhražky v pytlíčku nekupuj, je to hnus a piliny.

bona
2416 příspěvků 16.05.08 22:17
Rachel,

podle mě je největší výběr v prodejně Cheesse (nevím, jestli to píšu správně ) na Letenském náměstí, Praha 7. U nás na Vinohradech mívají parmezán v Olympii v Radhošťské a v prodejně italských pochutinek v Mánesově ulici, Praha 2.
A Gran Moravia mají ve všech větších a lépe zásobených „super-hyper“ obchodech..

Alis
2617 příspěvků 17.05.08 13:11
prodejna Cheesy

nebo Chesse (také, Boni, přesně nevím) je bohužel i na Jugoslávské ulici v Praze 2. Parmazán tam při mé poslední návštěvě měli. Proč píšu bohužel? Je to moc blízko mého bydliště, nechávám tam pravidelně půlku peneženky :-))

Labužník Rachel02
234 příspěvků 17.05.08 21:02
Vřelé díky

Moc díky za tipy Z toho všeho, co jsem se od Vás tady dověděla jsem jen matně věděla o té Perlovce - spíš věděla, ale nikdy jsem v tom obchodě nebyla. Takže mám na výběr, kam na něj… …

streeta
4 příspěvky 03.10.08 22:39
...

doporučuji obchod pana sváčka na smíchově (štefánikova ulice, naproti monstru komerční banky) velký výběr špičkových sýru a uzenin. přímo vedle něj je obchod řetězce cheesy, který tam stojí jak trabant vedle audi :-)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.08 07:29
No a ty náhražky v malých sáčcích

mají v Albertu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz