8 rad pro ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamilio
551 příspěvků 28.12.05 09:31
8 rad pro ženy

Jste doma, když se muž vrací z práce? Chcete mít šťastné manželství? Řiďte se doporučením našich babiček!

1. Mějte připravené jídlo. Vaření si plánujte včas - třeba i den
předem. Váš partner tak uvidí, že na něho myslíte a staráte se o
něj. Většina mužů se domů vrací s prázdným žaludkem a dobré jídlo je součástí tolik potřebného vroucího přivítání.

2. Připravte se. Abyste byla svěží, až přijde, na čtvrthodinku si
odpočiňte. Naličte se trochu, dejte si stuhu do vlasů a snažte se
vypadat svěže, protože on byl celý den jen s lidmi unavenými
prací. Jeho nudný den potřebuje jiskru, a proto buďte veselá a
zajímavá.

3. Ukliďte nepořádek. Ještě, než se manžel vrátí, projděte
naposledy dům a posbírejte učebnice, hračky, papíry atd. Oprašte
stoly. Váš manžel se bude cítit jako v ráji pořádku a odpočinku, což jistě udělá dobře i vám.

4. Připravte děti. Pokud máte malé děti, věnujte jim chviličku a
umyjte jim ruce a obličej, učešte je a podle potřeby také převlékněte. Jsou to vaše malé poklady a dotvoří příjemnou
atmosféru jeho návratu.

5. Minimalizujte hluk. V době jeho návratu vypněte pračku, sušičku, vysavač. Přimějte k tichosti také děti. Buďte šťastná, že manžela vidíte a přivítejte ho krásným úsměvem.

6. Co nesmíte: Nevítejte ho stížnostmi a problémy. Nereptejte,
když přijde pozdě k jídlu. Uvědomte si, že ve srovnání s
těžkostmi jeho pracovního dne jsou to jen maličkosti. Udělejte mu pohodlí - může se natáhnout do pohodlného křesla nebo si lehnout v ložnici. Naklepejte mu polštář a nabídněte mu, že mu sundáte boty. Mějte vždy připravený teplý nebo studený nápoj. Pohlaďte ho tichým a příjemným hlasem. Dovolte mu odpočinout si a uklidnit se.

7. Naslouchejte mu. Jistě mu toho chcete mnoho říci, ale doba jeho návratu na to není nejvhodnější. Mluvit má prvním on. Na to
nezapomínejte.

8. Večer přizpůsobte jemu. Nikdy si nestěžujte, když vás nevezme
na večeři nebo za jinou příjemnou zábavou. Snažte se pochopit
tíhu a strasti jeho světa a jeho potřebu odpočívat.

Reakce:
possum
464 příspěvků 28.12.05 10:13
kamilio
:-P
Alice_G
505 příspěvků 28.12.05 19:31
kamilio,

že ty jsi mužskej …
Já jdu odházet sníh, a naslouchat Ti budu až potom…;-) AG

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.05 20:36
hlavně umět poradit

Alice_G, sněhu jsem moc neodklidila, stačila mne předběhnout tchýně, ale za to mne čekal čoudící kotel. Tak jsem dělala Popelku, ale už zase hučí… A pan domácí přijel, napapal se, v teplíčku si zdříml a teď má 2.směnu u PC

trikolka
383 příspěvků 29.12.05 11:00
...

o to me chlap pozadal jenom jednou. v Africe. Kdyz jsem odmitla, zavolal maminku, ktera odhodila zasteru, koste, varecku a tri mimina, ktera si nekdo u nich odlozil a uz nevyzvedl, a bezela mu boty sundat, protoze on chudacek prisel z basketbaloveho treninku. Maminka me pri sundavani bot stihala vycitavymi pohledy, jak jsem jejimu temer tricetiletemu synovi neco takoveho mohla odmitnout.

Tak jsem se sebrala a sla do mesta hledat, kde je internet, abych si mohla postezovat smerem civilizace. Z americke amba:,–(y me vyhodili, ze jejich internet je jenom pro obcany USA. Pak me nekdo na ulici poslal do jakesi internetove kavarny, kterou jsem do hodinky nasla. Bohuzel se mela otvirat az za tri mesice, zatim tam sedelo par cernych pubertaku obojiho pohlavi, kteri hrali na vzajemne propojenych, ale k netu nepripojenych, pocitacich nejakou vyvrazdovacku. Jeden z chlapcu na muj dotaz ucedil, at zkusim narodni postu (stat to byl malicky).

Dovlekla jsem se na postu, kde me srdecne uvitala cedule nad sklenenymi dvermi - Public Internet. Zajasala jsem a sklenenymi dvermi jsem prosla. Ocitla jsem se v neci kancelari, cedule tam byla zrejme omylem… Ale dva chlapici byli prvni vstricni ten den a nechali me na jejich pracovnich pocitacich dve a pul hodiny psat maily kazdemu, na koho jsem si vzpomnela. A pak me jeste hodili domu autem.

Vysledek odmitnuti sundavat boty: puchyre, bolave nohy a druhy den jsem dostala prisernou chripajznu, protoze v kancelari posty byla klimatizace a na tu jsem v tom statecku nebyla zvykla. Ale nelituju toho do dneska.

Kamilio, odkudpak prichazis ty? Z Afriky nebo ze 17-teho stoleti?

trikolka
383 příspěvků 29.12.05 11:03
sundavani bot

viz predchozi prispevek

possum
464 příspěvků 29.12.05 12:02
trikolko,

tys to hezky napsala :-))) Ja zvladla akorat smajliky.
Ale on to treba myslel dobre. Jako srandu. Ja dostala takovy mailik, ale z nadpisem, ze je to ze starych novin. :-)))

buturenka
311 příspěvků 29.12.05 12:26
kniha z 50. let

Milé labužnice, myslím, že příspěvek od Kamilia je čerpán z učebnice pro rodinnou školu - vydáno v 50. letech min. století, nám tenhle výtisk přinesli spolužáci na sraz gymnázia po 22 letech, a jednomyslně prohlásili, že by takovou " BABU" doma nechtěli, ale jako vtip je to super. Hezký konec roku

kamilio
551 příspěvků 29.12.05 22:32
8 rad pro ženy

Buturenko, super postřeh! Máš úplnou pravdu jak v odhalení zdroje této povídačky, tak v pochopení mé snahy trochu si zažertovat u příležitosti konce roku. Ještě jsem čekal, že se možná připojí nějakej chlap a bude s obsahem „vřele souhlasit“.
Takže všechny děvčata poslouchejte! Díky Vám za to, že jste a za všechno, co denně oddřete ve snaze udělat nám všem ten život pěknější a příjemnější. PF 2006

sim
293 příspěvků 29.12.05 23:19
...

asi to netreba ako vtip velmi rozoberat, ale takuto zenu si mozem naprogramovat aj sam… + domysliet si k tomu pestunku deti a predavacku jedla v drive-through

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz