5000 receptů a Pepíci mají svátek ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 19.03.02 01:06
5000 receptů a Pepíci mají svátek ...

… Josefa slavíme každý rok, ale s pěti tisící recepty na kontě poprvé, můžete se připojit ke gratulantům a dát si s námi virtuálního panáka. To se dělá tak … nalejete si prcka a pak si s námi ťuknete o monitor … a šup tam s ním .

No a na oplátku bychom chtěli poděkovat za přízeň my Vám, kteří přispíváte rodinnými skvosty a diskutujete (někdy až do roztrhaní těla) nad recepty a pomáháte nám dělat Labužníka ještě labužníkovatějším. Díky i Vám, kteří sem chodíte na každodenní rozcvičkou chuťových pohárků. Díky Vám všem a cink … šup tam s nim!

(a ještě technickou poznámku, pokud chcete reagovat na tento příspěvek klikněte na poslat reakci na tento příspěvek vpravo nahoře)

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  19.03.02 01:14
Vše nejlepší!!!!!

Pepíčku a Pepino, vše nejlepší k vašemu svátku!! Hodně zdraví, štěstí, radostí a sil k tvorbě na Labužníkovi! Je báječný!

Kopretinka
565 příspěvků 19.03.02 02:36
Gratulujuuu

Jsem moc ráda, že můžu být první gratulant :o) Chci říct, že tohle je ten nejlepší server s recepty, který snad existuje. Nejde jen o množství a denní aktualizaci, ale i o to, jak tenhle Labužník funguje. Přátelský server je myslím nejlepší přirovnání :o) Možnost diskuzí, komentářů, zajímavých článků… Přeji Labužníkovi , aby k tomu krásnému číslu 5000 přibyla ještě spousta nul. Děkujeme Vám za to, kolik času Labužníku věnujete, protože víme kolik práce zabere denní aktualizace.

Připíjím skleničkou šampaňského Cink glo glo glo glo glo

Na další nuly za pětkou.

Spoustu úspěchů přeju!

Pampeliska191
1075 příspěvků 19.03.02 10:40
Felicitation pour Pepicek

Labuznicku Pepicku, pozastav se chvilicku. Pranicko Ti posilame, protoze Te radi mame. Radne oslav ten Tvuj svatek, jak to slavi kazdy Pepek. Popijej vinko, pisnicku zpivej, s veselou naladou na svet se divej.
Gratuluji - zaslouzis si velkou pochvalu. Server s recepty je proste SUPER!!!!!!!!

Tinami
166 příspěvků 19.03.02 17:32
též gratulace

Pepíčku, připojuji se s blahopřáním k svátku i s uznáním, že to děláte fakt dobře. Normálně piju suché bílé, ale že jste to Vy, poslouchám a na zdraví připíjím panákem bourbonu.

penda
4752 příspěvků 15.03.06 21:48
Za 4 dny je zase svátek všech Pepíků...

Co říkáte, Labužníci, pomůžete vytáhnout počitadlo receptů na kulatých 22 tisíc?

marmelada
1643 příspěvků 15.03.06 21:54
Pepíci

To by se dalo zvládnout, ne?

Vali
1326 příspěvků 15.03.06 22:06
s chutí do toho....

jdu na to, kdo ještě?

Pepíčkovi k svátku!!!!!!!

penda
4752 příspěvků 15.03.06 22:14
Babísko,

já Tě podpořím ;o)

Manana
1515 příspěvků 15.03.06 23:41
Ať babi

konečně vloží ten recept na „Chile con Carnene“, který také zná, a bude hned o jeden recept víc. Nevím, proč s tím dělá takové fóry, když ho zná. Babi, trochu se pochlap!

danda  16.03.06 00:01
Pepící :-)

hodně zdra..ví…ště..stí… :-)
No a v lednici nic, ve špajzu nic…tak si připiju až zítra a dám si na Vaše zdraví 3 :-)

esmeralda
4813 příspěvků 16.03.06 05:48
Hip Hip Hooray!

…i já přeji všechno nej…

babi
6360 příspěvků 16.03.06 18:56
Pepíčkovi ....

i jiným, co tuto neděli slaví svůj svátek, přeji vše nejlepší a dovoluji si přiložit recept s odpovídajícím jménem v italštině ZDE . Snad jim to někdo upeče

Manana
1515 příspěvků 16.03.06 20:09
No jo, babi

ale tenhle recept je na Labužníku už rok!
Přilož raději něco nového, třeba ten „Chile con Carnene“, který před námi stále tajíš a já nechápu proč s tím děláš takové drahoty.
To se chceš dělat tak zajímavou? Přesto děkuji za vložení receptu do Labužníka.

Manana
1515 příspěvků 16.03.06 20:13
babi promiň,

zmýlil jsem se. Ten recept je na Labužníku ne rok, ale už dva roky!!!!

Bunter
457 příspěvků 17.03.06 18:47
Hezkou neděli přeji

Pepíčkovi, Pepínovi a všem Pepíkům i Pepičkám na Labužníku k jejich svátku. Hezky si to užijte a já si s vámi ťukám tuzemáčkem o monitor

manek  18.03.06 00:24
????

Pepajz, to jsi byl opravdu ty osobně????? Nějak se mi to nezdá…

Jestli jo, tak fšechno nejlepší!!!

Mánek

Manana
1515 příspěvků 18.03.06 00:47
Josef

neboli pepíčku či pepajz, sice ještě není předvečer (kdy jsme slavili ty říjnovo-listopadové revoluce), ale je aspoň předráno. A jen to píšu, sem z toho už předřenej. To už sem zas ujel někam jinam, žejo? Ale, nakonec, co můžeš čekat jinýho od jedenasedumde­sátiletýho dědka.
A tak Pepíčku a fšichni jozefové i pipinky (a zas tam mám ten překlep, já už se ho snad nezbavym), připíjim vám fšem krásnym totonackým přípitkem iKA HUA PARA MIN CÚCHU!
Což by mohlo bejt česky něco jako „alkoholem ku zdraví!“
A tak ťukám, ťukám na monitor, a zjišťuju, že je lepší s Parkinsonem trochu vybryndat a potřísnit obrazovku, než s Alzheimerem zapomenout vypít!
iUTZ! Manana

penda
4752 příspěvků 18.03.06 01:05
ne Mánku...

to jsem byla já, pouze jsem zaktualizovala starý příspěvek…stačí mrknout na datum - rok 2002! Pepové slaví až v neděli…původní záměr byl vytáhnout počet receptů na 22 tisíc do této neděle…ale mám pocit, že se to už asi nestihne…;o(

Manana
1515 příspěvků 18.03.06 01:10
Vlaďko

není divu, když babi se zasekla a odmítá přidat recepty, které tak dobře zná. Asi pepíčka moc ráda nemá, jinak by mu ho tam snad přidala, ne?

kamilio
548 příspěvků 18.03.06 23:17
Díky Maňano,

zachránil jsi čest labužníků. Pepíček má těch 22000. Hurá!!!!!!!!!!­!!!!!

Manana
1515 příspěvků 18.03.06 23:24
Pepíčku

a za třicet minut už máš toho Josefa s 22 kapříkama!
iUTS! Manana

danda  18.03.06 23:48
5000

taková oslava a já už zase nemám žádného panáka :-(, ale křičím taky hurá…:-)

Manana
1515 příspěvků 18.03.06 23:58
to je nadělení!!

já snad budu muset dát ten notebook do čistírny. nebo ho mám strčit do pračky? jen nevim, jestli se mejch prstů pustí, když od tý vybryndaný kořalky tolik lepí........

Manana
1515 příspěvků 19.03.06 00:02
Pepku,

pyj na zdraví!!!!!!!

Manana
1515 příspěvků 19.03.06 00:03
pepíčku,

moc se omlouvám, ale zase tam mám nějakej překlep, holt ty starý prsty originál nenahraděj.

Vali
1326 příspěvků 19.03.06 00:12
Pepíčkovi

Všechno nejlepší k svátku přeje Vali.

penda
4752 příspěvků 19.03.06 10:43
Pepíčku a všichni další Pepanové,

přeji též všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku.
Protože svatý Josef je patronem cukrářů a zároveň v dnešní den, před rovnými 70 lety, začala firma Felinfoel Brewery poprvé v Británii prodávat plechovkové pivo, posílám Vám k dnešnímu svátku drobný pamlsek .
Krásný sváteční den!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz