49. narozeniny - žádná sláva Zlo maxi,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gmp
1603 příspěvků 14.12.09 23:23
49. narozeniny - žádná sláva Zlo maxi,

ještě rok Zdenečku a bude z Tebe teprve junák a řádný Sláv. Když budeš hodnej, slušnej, a poctivej, tak se toho nedožiješ. Tak se koukej pohoršit, ať Tě v příštím roce můžeme přivítat mezi sátníky. A začni se taky zajímat o nezdravou stravu, seš nějakej vychrtlej, kazíš nám poloměry. Koukej by z Tebe byl do roka čacký junák, nechť Radegast má z tebe radost. (A nepij ten Zlatopramen, víš že je o stupeň horší) Miloš

Reakce:
zlomax
426 příspěvků 15.12.09 08:42
Pro Miloše alias Gmp.

Narozeniny mám každý rok, ale tak krásný přání jsem ještě nedostal. Žeru co se dá, ale tloustnout ne a ne. Zlatopramen nepiju to raději sklenku Tullamore Dew. Pro další případné gratulanty : vyfičte, sám mám málo! Krásný den všem!

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.09 10:36
Zlý Maxíku,

nevyfičel, ale přifičel jsem i já se svou troškou do mlýna…

K tvým narozeninám ti přeji, aby se ti do roka podařilo zařadit se do skupiny Maxim Turbulens Lab Boys a nabrat aspoň dvacet kilo, ať nám nekazíš pověst!!!

A starej se trochu, ať už máš i na rozdávání!

Miska12
108 příspěvků 15.12.09 10:41
Zlomaxi

Přesto všechno jak nás od tud ženeš Ti přejeme vše nejlepší k Tvým narozeninam.Neber rady od těch dvou.Sami máme starostí jak se míjet ve dveřích.Ahoj.

zlomax
426 příspěvků 15.12.09 11:17
Děkuji.

Moji milovaní nenažranci, já jsem velice vděčný za každé blahopřání. Nikoho z vás jsem nevyháněl, protože to bylo myšleno jen a jen na tu Irish whiskey. O tu bych se ale velice nerad dělil, jelikož se tchýně práskla přes kapsu.

Alis
2617 příspěvků 15.12.09 12:10
Koukám, ...

… že příští rok bude na Labu ve znamení kulatin a půlkulatin :-)
Zdeňku, pořádně si svou - cítku oslav, přeju vše krásné, pohodu aspoň takovou, jaká dýchá z tvých fotek, radost a spoustu štěstí
 Alis

Nero
297 příspěvků 15.12.09 13:49
Děkujeme

za krásné deníčky a přejeme Ti do dalšího roku spoustu dobré pohody a pevné zdraví. Nero a spol.

anickav
2904 příspěvků 15.12.09 16:18
Zdenku,

oneskorene, ale napriek tomu úprimne Ti želám všetko naj… a už nech si medzi nami…dnes má päťdesiatku každý sopliak, čo potom Ty…ale aspoň mi budeš behať pre pivo…
Velikú pusu!

penda
4752 příspěvků 15.12.09 16:21
Všechno nej!

Tak ať ten poslední rok, co Ti schází na ukončetí -ceti a na trůn vzítí -sátky, prožiješ jen a jen ve společnosti těch nej přátel a ať se Ti vše daří! A ty naše břicháče neposlouchej, buď pořád krásný a štíhlý, ať se za Tebe nemusí Lenka stydět. :))) Všechno nejlepší!

anickav
2904 příspěvků 15.12.09 20:29
Vladka, nehnevaj sa,

ale takto robí Lenkinej kuchyni zlú reklamu…

mrtvola
1394 příspěvků 15.12.09 20:38
Milý Zdenku,

připojuji se ke stádu s přáním všeho dobrého, chutného a voňavého a taky se přáním zdraví, spokojenosti a všech dalších dober. Ať ti to i dál tak krásně fotí a píše, ať užijeme ještě mnoho milých chvil s Tvými deníčky. Za ně díky. Užívej si a mezi sátníky nespěchej, břicho tíží, vlasy padají a paměť selhává. Vím, o čem mluvím, protože až na ten ročník, jsem nachlup stejně stará

noskovice
1322 příspěvků 15.12.09 21:24
...
noskovice
1322 příspěvků 15.12.09 21:25
Zděndo,

já jsem Ti popřála už soukromě, ale nezdá se Ti, že má narozky i mrtvolka? Aspoň jsem to tak pochopila, takže nejen Tobě, ale i Helence přeji všechno nejlepší k narozkám.
Helenko, jestli jsem to zbabrala, tak si to přání schovej na správný den a měsíc.
Pusu oběma posílá Soňa.

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.09 22:06
Heleno,

pleteš pojmy, ne? Snad si stejně mladá! Aspoň já jsem pořád stejně mladá, jen ti lidé kolem mne se nějak divně mění. Všimla jsem si, že čím déle jsem mladá, tím lépe se mi i bez barometru a rosničky předpovídá počasí.
Zdenku, přeji hlavně zdraví. To ostatní si koupíš, nebo přijde samo.

zlomax
426 příspěvků 16.12.09 05:39
...

Moji milovaní gratulanti,
všem Vám děkuji za milá blahopřání. Co se týká věku, jsem na tom stejně jako moje babka. Budu stále tvrdit, že mě je pětadvacet. I když šediny prorůstají i u palců u nohou, moje zastydlá puberta Vás bude v deníčku provázet stále. Dalším tématem je můj tyčkojdní stav, kazící průměr Labu. Lenka v tom prsty nemá. Jsme na tom oba stejně, takže se vlezeme do svatebních šatů z minulého století. Tím pádem na Vás kluci a holky fakt nemám. Sotva dosáhnu 90 kg játeční váhy.
Všem přeji krásný den. Zdenek

penda
4752 příspěvků 16.12.09 07:30
Aničko,

nezlobím se, jen tak vzpomínám, že „Tvôj Janko“ nemá také žádné kilo navíc a určitě to nebude tvojí špatnou kuchyní. Zdravím do Bratislavy a přeji krásné Vánoce!

anickav
2904 příspěvků 16.12.09 15:33
Vladka,

máš pravdu, ten môj hubeňour mi robí iba hanbu…nikto neuverí, že ja viem niečo uvariť…Aj tebe krásne sviatky, maličkej velikánsku pusu a menšie tebe a chalanom.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz