3 dílná sada hrnce na odšťavování s hadičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sojce
5 příspěvků 07.04.08 14:36
3 dílná sada hrnce na odšťavování s hadičkou

Ahoj,
nevíte někdo jestli se ještě někde dá koupit hrnec na odšťavování ??? Pokud by šel na indukci tak by to bylo prima, pokud ne taky bych si s tím poradil. Dík za odpověď Milan

Reakce:
marmelada
1643 příspěvků 07.04.08 16:36
tady

nerez hrnec
podle obrázku to bude nerez obdoba toho, co v něm vařila šťávy moje maminka a toho, co na mě čeká na půdě, až půjdu do důchodu a budu mít na tyhle radovánky čas - ten starý býval hliníkový a magnet na něm tudíž neudržíš - takže máš šanci u toho z odkazu.

jARKA77
141 příspěvků 10.04.08 12:33
U nás na půdě!

Je opravdu z dob, kdy se doma zavařovalo vše. Pokud to nevadí, z naší půdy může putovat po dohodě k tobě. Právě se stěhujeme z rodinného velkého domu do bytu, který nám dvěma bohatě stačí. Hrnec je plně funkční. Zahradu, tedy zdroj ovoce již nemáme. Nevnucuji, informuji.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 10.04.08 14:29
Jarko77

Kdyby se Ti hrnec nepodarilo udat, zarad me prosim do pripadneho seznamu zajemcu. I kdyz, jiste, uvedomuji si, ze nejsem prvni… Dekuji!

lucianka

Sojce
5 příspěvků 10.04.08 15:06
Jarce 77

Ahoj, já bych o ten hrnec měl zájem napiš na sojcem@seznam.cz, nebo volej 724265056. Milan

jARKA77
141 příspěvků 10.04.08 21:25
Lucianko,

pokud se nepletu, máme v domě ještě jeden hrnec na odšťavování po tchýni, která zemřela stejně jako moje matka v r. 88. Milanovi jsem volala, ale věřím, že uspokojím i Tebe. Budu ráda, když budou hrnce ještě sloužit. Nemám na Tebe kontakt, bohužel.
Jen prosím o strpení, právě balím odborný archív a na půdu a do velké komory se probijeme postupně. Dám vědět.
Nezavěšuj, jsi opravdu v pořadí. Věřím, že se najdou i jiné potřeby, poněvadž jsme dlouhá léta sedlačili. Dnes již zdraví nedovolí.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 11.04.08 11:15
Jarko77,

…dobrá vule leccos zmůže
a trpělivost nese růže…

děkuji Ti! e-mail mám 1lucianka@seznam.cz

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz