... v Sušici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada
1642 příspěvků 17.9.09 19:57
... v Sušici?

Ať hledáme, jak hledáme, nemůžeme najít. Máte nějakou dobrou zkušenost? Naposledy jsme byli U Vítovců a bylo to dost hrozné. Tedy až na kuřecí řízek, ten prý se jíst dal. Kotlety a ražniči tvrdé jak podešev. Kuřecí ragú byly osmažené kousky kuřecího masa zalité omáčkou z glutamanu a masoxu.
Takže pro příští návštěvu jinak milé Sušice, poradíte mi někdo?

Reakce:
mrtvola
1394 příspěvků 21.9.09 10:45
Marmí,

v Sušici není jediná hospoda, kde by nebylo škoda hladu. Bohužel se zhoršila i Česká chalupa v Divišově. Lidé chválí Petrovice, ale nevím, nikdy jsem tam nebyla osobně. Skvělá hospoda je v Harmanicích, v zatáčce nad kostelem. Vzhled příšerné reál socialistické čtyřky, ale kuchyně naprosto úžasná, paní kuchařka zvládne na přání a objednání dopředu i skvělé mušle. Pořád ovšem vyhrožuje, že s tím sekne, takže se případně ptát, jak dlouho tam dané obsazení působí.

marmelada
1642 příspěvků 21.9.09 13:40
mrtvolo

Díky. Tak potvrzuješ to, co jsem si myslela. V těch Petrovicích je ta hospoda Hvízdalka? Tam jsem měla kdysi svatbu, ale to je už dááávno. Hartmanickou hospodu neznám, ale zkusím, až pojedeme na Rudu. Díky. Kdyby se stal zázrak a něco se změnilo, nezapomeň poinformovat. A co v Kašperkách? Tuhle jsem jimi projížděla a byla jsem zhrozená. Co se to s tím malebným městečkem stalo? Tipuji to na návrat 50. let. Jak za krále Šumavy.

anickav
2904 příspěvků 6.10.09 10:44
V Hartmanicích

tá hospoda sa volá U lípy alebo tak nejak, ale lípa je už preč. Bolo to dosť dlho zavreté, v máji sme sa tam chceli najesť, ale ticho. Menil sa majiteľ a dnes to znova funguje. Na tak malé mestečko skvelý jedálny lístok, ceny veľmi slušné. Iba sa bojím, či sa to udrží. Zariadenie z bývalých čias, na pivo domáci chodia o kúsok nižšie, do inej hospody, nefajčí sa v jedálnej časti.
Chalupa v Divišove nás sklamala, večer kachnu a zelí nedostaneš. Možno je to náš subjektívny dojem, jednoducho zariadenia toho typu nemám rada.

mrtvola
1394 příspěvků 13.10.09 20:36
Roubenka na Rovině

Nad Hartamanicemi a Dobrou Vodou postavili v místě ruiny zvané Hotel Seno novou krásnou roubenku. Personál působí mírně amatérsky, ale vaří se tam dobré, skoro bych si troufla říct domácí jídlo. Jídelní lístek se denně mění a není dlouhý - vždycky tak pět hotových jídel, pět minutek a dvě polévky. Dnes jsem tam měla kulajdu a guláš a obojí bylo skvělé. Cena za oběd i s horkým čajem 134,– Kč. Pokud jim to vydrží a nezhorší se, tak by to bylo jedno místo na Šumavě, kde se dá najíst.

maisla
1 příspěvek 6.11.09 11:52
...

My máme dobrou zkušenost s restaurací „na letišti“ (bohužel nevím pravý název - možná Zlatá Otava, „letiště“ je lidové označení) je to restaurace nedaleko Vítovců, vedle nákupního střediska - samoobsluhy Coop. Chodíme tam pravidelně na oběd - hotovky, dobrý, obzvlášť kachna, kterou nabízejí o víkendu. Jinak mají asi nového kuchaře na Fufernách, a tak se tam kvalita jídla zlepšila. Hroznou zkušenost máme s pizzerií vedle židovského hřbitova (naproti faře).

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz