Vetřelec

23.07.05

Lidi, co maj problémy se žaludkem skrzevá neurózu způsobenou stresem, si léčí žaludeční sliznici buď odvarem z ovesných vloček nebo šťávou ze syrových brambor nebo čerstvou smetanou ke šlehání. Tolik teorie.
Tak jsem jednou zas byla ve stresu. V cizím kraji, sama, na týden, před sebou kopec úkolů, za sebou v autě pár kusů šatstva, zubnuju kefku, karton Spart a jiné nezbytnostě. Mimo to plný kufr mléčných produktů věhlasné holandské firmy co vzorky. Kondenzované mléko, šlehu ve spreji, šlehu v kartonu, pudingy a tak. Zrána vypadnuvše z hotelu šněruju líbeznou jihočeskou krajinou a šraňky dole. Dlouho. Jedno cigáro, trpělivost. Pak se ozval vystresovaný žaludek a mozek vyslal signál: nešil, máš plný kufr kvalitních kalorií. Sáhla jsem po šlehačce - teda smetaně v kartonku a žáhla na ex čtvrt litru. Dobrotka pohladila žaludeční sliznici, lehce narušenou včerejším fernetem. Šraňky byly stále dole, takže druhé cigárko.
Náhle pocit, že v dutině břišní je Vetřelec a chce mocí mermo ven. Ve štrůdlu aut před závorami nelze nezodpovědně opustit vozidlo, Vetřelec byl chlácholen a ujišťován, že ven půjde, ale až posléze. Posléze se zkrátilo na ihned, auta neauta, šraňky nešraňky.......a hup do lesíka. Malý potůček se stal osudným. Přeskok přes překážku snožmo? Nebylo lze, takže normálně. A bylo to. Vetřelec poznal krásu jižních Čech a potůček lesní poskytl vodu.
Ponaučení: ne vše co je dobré, je dobré po ránu. Navíc na ex :-)

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz