PR článek

TOP 3 vyhlášené pizzerie v Praze

Milujete pizzu a chcete si na tomto oblíbeném italském jídle pochutnat tak, až se vám budou dělat obrovské boule za ušima? V tom případě určitě chcete vědět, kde si v Praze můžete zajít na nejvyhlášenější pizzu, která vám zaručeně vyrazí dech. Máme pro vás seznam nejlepších pizzerií, kde si určitě pochutnáte.

Johnny Pizza

Na první pohled možná působí nenápadně, ale stačí jedno jediné sousto a chuť vás vynese až do nebe. Pokud bydlíte kousek od ulice Kloubkova na Praze 2, pak určitě ochutnejte některou z oblíbených pizz této navštěvované pizzerie. I zde vám s úsměvem na tváři a vždy dobrou náladou připraví nejoblíbenější druhy pizz, mezi které patří třeba pizza Focaccia, Hawai nebo Exclusive. Na své si zde jistě přijde každý, ať už mu na pizze nejvíce chutná cokoli.

Pizzeria Einstein

Jednoznačně jedny z nejlepších pizz z celého hlavního města najdete v jedné z poboček Pizza-Einstein, která je v Praze dobře známá. Pobočky se nachází na ulicích Šmeralova na Praze 7, Rumunská na Praze 2, Štefánikova na Praze 5 a Seifertova na Praze 3. Ať už to tedy máte nejblíže na kteroukoli pobočku, určitě si sem zajděte pochutnat si na některé z oblíbených druhů pizzy. V nabídce pizzerie najdete jak klasiku v podobě pizza Margarita či Al quattro formaggi, tak i speciální pizzu Einstein.

Zdroj: Visualhunt.com.Zdroj: Visualhunt.com.

Pepenero Pizza & Pasta

Do třetice všeho dobrého určitě nesmíme zapomenout na pizzerii nesoucí název Pepenero Pizza & Pasta. Ten si jistě budete v hlavě stále dokola opakovat i vy, až sem zavítáte a ochutnáte některou ze zde připravované pizzy. Pizzerie se nachází na Praze 1, konkrétně na ulici Bílkova a i zde budou vaše chuťové pohárky jásat blahem. Ochutnejte zde například pizzu Marinara Classica, Romana nebo Bufalina. Odcházet budete s plným bříškem a chutí se co nejdříve vrátit.

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz