PR článek

Slaďte hezky česky – s Korunním cukrem!

V poslední době pociťujeme návrat k domácím potravinám a surovinám, což je dobře. Tradiční potraviny domácí produkce jsou jednoznačně nejpřirozenější stravou pro náš organismus. Patří k nim i produkty z řady Korunní cukr – cukr moučka 1 kg, cukr krystal, cukr krupice a cukr na pečení.

Výrobce značky Korunní cukr, cukrovar v Hrušovanech nad Jevišovkou, je nejstarším stále vyrábějícím cukrovarem u nás. Jeho více než 160letou tradici provází neustálá modernizace při zachování co nejvyšší kvality výsledné suroviny, řepného cukru.
Zpracovává řepu cukrovku, kterou vypěstovali tuzemští zemědělci na českých polích. Dává práci českým pracovníkům při výrobě cukru, a to v cukrovaru u nás. Díky tomu podléhá přísnějším požadavkům na kvalitu cukru ze strany české legislativy. Pro zákazníka to znamená, že výrobek,
který si pod značkou Korunní cukr kupuje, splňuje náročnější požadavky
než výrobky z jiných zemí.

Řepný cukr je tradiční surovinou našich předků. Už vaše babička pekla z českého cukru, vaše maminka používala český cukr – a jistě znaly důvod. Vyzkoušejte tuzemské produkty značky Korunní cukr a budete jistě také spokojeni.

Korunní cukr krystal – kilogramové balení krystalového cukru vysoké kvality pro přípravu typických českých moučníků, ale i dalších sladkostí.
Korunní cukr krupice – pravidelné drobné krystalky, menší než u krystalového cukru, a hodí se do všech těst pečených a nepečených moučníků a cukroví.
Korunní cukr na pečení - cukr krupice té nejjemnější konzistence. Jeho drobounké krystalky se tak rychle rozplynou v těstě, aniž byste to zaregistrovala. Výsledné dezerty budou nadýchané a lahodné.
Korunní cukr moučka 1kg – ekonomické balení v praktickém sáčku a ještě krabičce se hodí především tehdy, když se hodně peče. Hodí se jak na dekorativní pocukrování, tak i do těsta.

Více informací, recepty, zajímavosti a zábavy najdete na www.cesky-cukr.cz na FB profilu Sladký život, www.facebook.com/osladtesizivot. Udělejte si náš kvíz, pošlete sladký pozdrav nebo se zúčastněte naší soutěže o ceny.

www.cesky-cukr.cz

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz