železné pánve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 08:19
železné pánve

Ahoj vespolek,

nevíte někdo, kde sehnat těžké železné pánve kované za studena (nebo Lyon)? Ať už normální nebo WOK? Uvítám internetový obchod, kamenný obchod, prostě cokoli. Jsem sice z Jihlavy, ale Praha nebo Brno nejsou problém.

Díky moc předem

Reakce:

Manana
1516 příspěvků 16.11.08 09:48
Ocelové pánve

různého tvaru a velikisti se dostanou ve firmě DASPO v Praze v Záběhlicích. Je to v ulici Záběhlická, pod křižovatkou s ulicí V Korytech, doprava odbočuje ulice K prádelně, a je to ve vratech v ohradní zdi, kde Záběhlická odbočuje dál doleva. Pánve 26 až 32 cm stojí tak kolem 200,– Kč za kus. Woky tam nemají a nedělají, je to totiž výrobna.

Manana
1516 příspěvků 16.11.08 09:55
Ocelové pánve

ještě dodatek:
tel: +420 272 651 099
e-mail: drdazavináčdaspo.cz
web: www.daspo.cz
ale ta stránka nefunguje, tak nevím, jestli ještě existují, nevolal jsem tam.

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 16:01
...

Dík moc, zkusím tam v úterý zavolat, ještě jsem při prolézání internetu našel:
 http://www.gastro-technika.cz/…c-cednik.php

Dám vědět, zda jsem uspěl.

Pěkný den

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 16:10
...

Tak jsem to ještě prověřil v obchodním rejstříku:

Údaje o insolvenci:
Insolvenční řízení bylo zahájeno na základě rozhodnutí Městského soudu v Praze č.j. 76 INS 297/2008-A-2 ze dne 4.2.2008. Účinky zahájení insolvenčního řízení nastaly dne 4.2.2008 v 10:52 hod. Údaje o konkursu:
Usnesením Městského soudu v Praze ze dne 7.dubna 2008 číslo jednací MSPH 76 INS 297/2008-A-21 byl prohlášen konkurs na majetek obchodní společnosti DASPO spol. s r.o. a ustaven konkursní správce. Účinky konkursu nastaly dne 7.dubna 2008

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Manana
1516 příspěvků 16.11.08 16:41
...

Tak to je v hrdeli. Tam měli za dvě stovky pánve, který jinde prodávali za 2000,–, ale byla to taková usmolená bolševická výrobna.

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 16:57
Druhý pohled

Tak přece jenom v těch Záběhlicích něco funguje:

Estetic Gastro Food, s.r.o.
Sídlo: Praha 10, Záběhlice, K prádelně 11/12, PSČ 106 00
jednatel: Ilona Drdová

:-))))))))

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 16:59
Dodatek

http://www.estefood.cz/…%20Este.html

ale má to potíže s češtinou

eisenpfanne
6 příspěvků 16.11.08 17:01
Tloušťka stěny?

Zevrubným šmejděním po netu jsem toho ještě našel víc, ale měl bych k tomu obecnější otázku. Tloušťka stěny různých pánví se pohybuje od 1,0 mm do 3,0 mm. Která pánev je lepší resp. na které pokrmy se ta která hodí víc?

Díky

Manana
1516 příspěvků 17.11.08 10:12
Pánve

To je jejich stránka. Tak museli změnit název firmy (i s účtama, hehe), ale fabrika na místě zůstala stejná i s nabídkou a web stránkou.

Tlustostěnné pánve se hodí na větší kusy masa, steaky a pod., na ostatní smažení stačí normální slabší tlouštka. Slabší tlouštka rychle reaguje na velikost plamene, proto se taky z ní dělají woky. Silnostěnnej wok je nesmysl jako wok s upraveným povrchem.
Mluvíme o použití pánví na plynovém hořáku. Teplem se ocelový plech časem zdeformuje a na dotykovou plotnu se pak nehodí, zatímco plamenu nerovný povrch nevadí.

jirkakuta
19 příspěvků 03.03.09 19:57
obchod

takže doporučujete http://www.estefood.cz/ ? mají u té provozovny normální krám, kde si člověk může vybrat?

Váš příspěvek
Inzerce

Domácí vanilková zmrzlina ze Salka

24.06.16 | Jak si připravit doma vynikající zmrzlinu bez toho, aniž bychom potřebovali zmrzlinový stroj? Úplně jednoduše... :) Pouze ze Salka a šlehačky. (číst dále)

Inzerce

Jak se stravovat na dovolené a čemu se raději vyhnout?

včera | Letní dovolenou má většina lidí spojenou se sluncem, mořem a dobrým jídlem. Ne vždy ale máme to štěstí a narazíme na kvalitní stravu. Na co bychom si tedy měli dát pozor, abychom se vyvarovali zažívacím problémům? (číst dále)

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist