Zebra rezy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník gabika
117 příspěvků 02.10.02 09:12
Zebra rezy

hľadám recept na zákusok, ktorý väčšinou predávajú pod názvom Zebra rezy. Pravdepodobne je to nepečené (ale to si nie som istá) a je to väčšinou óbdĺžniček kde sú na seba poukladané striedavo hnedý a svetlý plátok a má to kokosovo-tukovú chuť.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sasa
34 příspěvků 16.10.02 02:51
bebe žezy

možná jsou to Be-Be žezy, ty jsou nepečené a recepty jsou na ně všude, jinak pokud je nenajdeš, ozvi se, mám je ale doma, teď jsem v práci

bodana
1 příspěvek 04.06.04 08:17
Zebra rezy

Recept na Zebra rezy som zháňala dlho aj ja a teraz som konečne jeden zohnala, myslím, že je to ten pravý. Vyskúšam ho v nedeľu na narodeniny svojej dcérky.

Biela vrstva:250 gr. kokos, 400 gr. práškového cukru, 100 gr. sušeného mlieka, 1 konzerva Salka, 1 lyžica mlieka

Hnedá vrstva: 240 gr. cukru, 200 gr. tuku, 8 lyžíc mlieka, 3 balíčky čokoladového pudingového prášku - uvaríme nad parou hustý krém

Poleva: 200 gr. čokolády, 50 gr. stuženého tuku - roztopíme čokoládu a vmiešame tuk

Bielu masu spracujeme, rozdelíme na tri diely. Každý rozvaľkáme na prášk. cukre a pomocou valčeka prenesieme na cukrom posypaný plech (25×40 cm). Natrieme polovicou hnedého krému, preložíme ďalším bielym plátom opäť natrieme a posledný biely diel polejeme čokoládovou polevou. Necháme stuhnúť s krájame malé obdĺžničky

lienocka
1 příspěvek 08.02.07 07:44
splnila si moj vytuzeny sen

konecne som ho nasla dakujeeeeeeeeem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz