Zajimavosti o jablecnem octu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.04.02 08:12
Zajimavosti o jablecnem octu.

Prave se mne dostala do ruky zajimava kniha, kde pise Dr. Norman W.Walker hodne zajimave veci o jablecnem octu. Pokusim se to zkracene vypsat. Ne, ze je jablecny ocet pouze na dietu ale ma hodne lecivych ucinku.. Taky je hodne rozdilu v jablecnem octu.Mam tady v Lucembursku jednu pritelkyni lekarku, ktere bude 60 let, ale neuverili by jste ji ta leta. Kdyz jsem se ji zeptala, jak a co dela, tak mne rekla, ze jiz hodne let si kupuje tento jablecny ocet a pouziva ho ruzne a denne a taky ho pry hodne pacientum doporucila a vsichni si pochvalovali.Po­kusim se nejak to vypsat a hodim to do placu - jo ???

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 15.04.02 19:55
tak já se taky přidám

předevčírem u mě byla na návštěvě kamarádka a ptala se co dělám (shodou okolností úpravy na Labužníkovi), jako američanka nerozuměla samozřejmě ani slovo a tak jen tak z legrace zapíchla prst do seznamu nejnovějších receptů a řekla To znám, to je dobrý …, odvětil jsem jí, že se trefila do jablečného octa a ona se rozzářila ale vždyť říkám, že to znám, každý den to používám na vlasy, pomáhá to zesilovat vlas a dodává přirozený jas, musím jen dodat, že má zrzavé kudrnaté vlasy do půl zad, za kterými se každý chlap v okruhu padesáti metrů otočí, takže to asi fakt funguje

babi
6360 příspěvků 23.04.02 21:11
Pampeleeeeliskooooooooooo!!!!

Kde jsi? Ted, kdyz mas vsechnu tu znalost o vitecne diete, tak uz mas neznas? Prosim Te, ozvi se a podel se! Urcite nejsem jedina co cekam!!! A jeste…muj manzel miloval Tvoje moravske svatebni kolacky (ty kynute i ty nekynute)…ale to nepatri do dietniho forum!?! Co tak nejaky velky kolac s mnoha naplnema pro manzela a pro me tu octovou kuru!!?!

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz