Velká prosba pro Glamu...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 08.07.03 23:04
Velká prosba pro Glamu...

Moje dcera má ke konci tohoto měsíce narozeniny, čímžto pádem je podle zvěrokruhu ¨Lev¨(no spíš lvice). Vloni Tvoje krásná série receptů podle zvěrokruhu musela zkončit a tak se Barbora nedočkala toho svého. Budeš-li mít chvilenku, můžeš prosím Tě napsat jeden jediňoučký receptík letos? Ráda bych ho pro ni uvařila

A ještě jsem Ti chtěla říct, že ta Tvoje rodinná sága z Vídně je absolutně fascinující!

Přeji Ti příjemný den! Babi.

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  09.07.03 07:25
Jasně!!!

Spolehni se, Babi!! Vytahnu knihz a vezmu si ji do práce. Přístup na Net mám poněkud ztížen, ale já tu rozhodně udělám! Najdu Ti něco pěkného, neboj! Bude splněno!!!Moc zdravím!
Co dělá libeček?
Mám už sklenici sušeného. Ve chvíli, kdy jsem chtěla můj libečkový velekeř vyfotit a poslat do Labužníka, mi ho muž ostříhal.
Aby se navysílil kvetením a znovu rašily mladé listy. Tak uvidíme…
Hezké léto!

glama  09.07.03 07:25
Jasně!!!

Spolehni se, Babi!! Vytahnu knihz a vezmu si ji do práce. Přístup na Net mám poněkud ztížen, ale já tu rozhodně udělám! Najdu Ti něco pěkného, neboj! Bude splněno!!!Moc zdravím!
Co dělá libeček?
Mám už sklenici sušeného. Ve chvíli, kdy jsem chtěla můj libečkový velekeř vyfotit a poslat do Labužníka, mi ho muž ostříhal.
Aby se navysílil kvetením a znovu rašily mladé listy. Tak uvidíme…
Hezké léto!

babi
6360 příspěvků 09.07.03 22:02
Ty jsi ale nesmírně hodná...

jenom bych Ti nechtěla připravit nějakou nepříjemnost! Když to nevyjde, tak Ti to nebudu mít za zlé.

Libeček roste, za:,–(ila jsem ho do květináčů, protože jej budu muset asi donést domů na zimu. Někdy zde je až - 40°C a tak nevím, jestli by to Libeček přežil. Ale budu experimentovat, použila jsem jeden sáček semínek na dva velké květináče (takže přinejhorším mám ještě druhý na příští rok). Jeden asi pře:,–(ím co nevidět do zahrady a uvidím co se s ním stane. Glamo, máš Libeček zasazený na plném slunci, nebo ve stínu?

Příjemné dny Ti přeje Babi!

glama  10.07.03 05:53
Nešetři ho!

Nešetři ho, Babi! My máme léta letoucí libeček zasazený venku, vlastně na plném slunci a vůbec se o něj nestaráme. On si na jeře sám od sebe vyrazí, pak v klidu bují, když nás uzurpuje (chodíme kolem něj do boudy pro kola) tak ho ostříháme. Když chce kvést, ostříháme ho taky. Květy nepotřebujeme a zbytečně by se vysiloval. Na podzim, když mu listy žloutnou ho ostříháme u země a vzpomeneme si na něj zase až na jaře. Sníh ho přikryje a tak mu mrazy nemohou ublížit. Připadá mi tak nějak jako pevný bod našeho života :-))))) Prostě ať jdou léta, libeček je na svém místě! :-DDDD.
A kousek od něj rostou listy - letos jen listy- krásné divizně. Ta vyrazí do výšky napřesrok. Loni měřila skoro 2,5 metru! Už se na ni těšíme!!
Zdravím!

babi
6360 příspěvků 11.07.03 14:03
OK, tak ho šetřit nebudu...

Glamo, děkuji Ti za informace o Libečku, už jsem ho šupla do zahrady mezi kytky na plné slunce, takže se uvidí ;o) zatím je mrňavý, ale je!

Přeji Tobě a Tvým drahým pěkný víkend. Babi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz