Vacsy.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3624 příspěvků 05.03.04 10:28
Vacsy.

Až nebudete vědět co s penízky, tak doporučuji investovat do Vacsy systému. Pro ty, kdo nevědí co to je, tak jsou různě velké krabice se speciálními víky, které mají nástavec na vakuovací " pistoli", která z nich odsaje vzduch. Jsou i jen víka na rozměry normálních hrnců.Vyplatí se počkat na akci / Zepter/, děti mi koupili k vánocům dvě krabice s víky a pistoli a platili jen tu pistoli. Naprosto úžasná věc - uschování zeleniny, ovoce, čerstvého masa i hotových jídel - zmražení přece jen někdy chuť trošku naruší. Když jsem přes noc v práci, tak manželovi ráno připravím jednu snídani na hned a jednu na další ráno dám do Vacsy a ta je po otevření krabice druhý den absolutně čerstvá. Různé pohoštění se dá připravit s předstihem klidně jednoho dne. Fakt úžasná věc, slyšela jsem o tom a moc jsem tomu nevěřila, ale kdybych těch krabic měla 5, tak je stejně využiji.

Reakce:

Fany
69 příspěvků 20.03.04 19:30
Vacsy

Také jsme si pořídili tuto úžasnou věc, ale nastal jeden problém. Měli jsme malou lednici. To se projevilo hlavně v letním období, kdy zavakuované jídlo (např. pečivo, buchta atd.) zplesnivělo i po 2-3 dnech. Po delším používání se těsnící gumičky takříkajíc „ochodily“. Zavakuovali jsme a poté zjistili, že krabičky zůstaly zavakuované jen krátkou dobu nebo případně nešly zavakuovat vůbec. Naše zkušenosti pocházejí z období před 8 lety, možná se již leccos od té doby změnilo.

Eja
3624 příspěvků 22.03.04 14:37
Fany,

moc jsi mne nepotěšil, hlavně proto, že větší krabice funguje zcela bezproblémově a drží, zatímco u menší se mi před několika dny 1× stalo přesně to, co píšeš - po třech dnech se prostě sama " zavzdušnila". Ještě počkám a pokud mi to provede znovu, tak asi zkusím reklamaci, i když tento akt absolvuji jen s velkým přemáháním.

jana2_02
49 příspěvků 22.03.04 15:59
...

Pouzivam podobny system pro odsati vzduchu, ale ne z nadob, ale plastikove trubky. Po pouziti vyrobim neco jako, kdyz koupite kousek syra v krame, kompletne vzduchotesne obaleny folii. I kdyz je to podobny system, pouziva se trosku na jine veci. Vetsinou kdyz nakupuji syry, maso, ale i ovoce a zeleninu, ve velkem mnozstvi tak to rozdeluji a uskladnuji zavakuovane. I kdyz se bez tohoto systemu da zit, je to sikovny pomocnik. Po trech letech zadne zavady ani problemy.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist