Vacsy.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3566 příspěvků 05.03.04 10:28
Vacsy.

Až nebudete vědět co s penízky, tak doporučuji investovat do Vacsy systému. Pro ty, kdo nevědí co to je, tak jsou různě velké krabice se speciálními víky, které mají nástavec na vakuovací " pistoli", která z nich odsaje vzduch. Jsou i jen víka na rozměry normálních hrnců.Vyplatí se počkat na akci / Zepter/, děti mi koupili k vánocům dvě krabice s víky a pistoli a platili jen tu pistoli. Naprosto úžasná věc - uschování zeleniny, ovoce, čerstvého masa i hotových jídel - zmražení přece jen někdy chuť trošku naruší. Když jsem přes noc v práci, tak manželovi ráno připravím jednu snídani na hned a jednu na další ráno dám do Vacsy a ta je po otevření krabice druhý den absolutně čerstvá. Různé pohoštění se dá připravit s předstihem klidně jednoho dne. Fakt úžasná věc, slyšela jsem o tom a moc jsem tomu nevěřila, ale kdybych těch krabic měla 5, tak je stejně využiji.

Reakce:

Fany
69 příspěvků 20.03.04 19:30
Vacsy

Také jsme si pořídili tuto úžasnou věc, ale nastal jeden problém. Měli jsme malou lednici. To se projevilo hlavně v letním období, kdy zavakuované jídlo (např. pečivo, buchta atd.) zplesnivělo i po 2-3 dnech. Po delším používání se těsnící gumičky takříkajíc „ochodily“. Zavakuovali jsme a poté zjistili, že krabičky zůstaly zavakuované jen krátkou dobu nebo případně nešly zavakuovat vůbec. Naše zkušenosti pocházejí z období před 8 lety, možná se již leccos od té doby změnilo.

Eja
3566 příspěvků 22.03.04 14:37
Fany,

moc jsi mne nepotěšil, hlavně proto, že větší krabice funguje zcela bezproblémově a drží, zatímco u menší se mi před několika dny 1× stalo přesně to, co píšeš - po třech dnech se prostě sama " zavzdušnila". Ještě počkám a pokud mi to provede znovu, tak asi zkusím reklamaci, i když tento akt absolvuji jen s velkým přemáháním.

jana2_02
49 příspěvků 22.03.04 15:59
...

Pouzivam podobny system pro odsati vzduchu, ale ne z nadob, ale plastikove trubky. Po pouziti vyrobim neco jako, kdyz koupite kousek syra v krame, kompletne vzduchotesne obaleny folii. I kdyz je to podobny system, pouziva se trosku na jine veci. Vetsinou kdyz nakupuji syry, maso, ale i ovoce a zeleninu, ve velkem mnozstvi tak to rozdeluji a uskladnuji zavakuovane. I kdyz se bez tohoto systemu da zit, je to sikovny pomocnik. Po trech letech zadne zavady ani problemy.

Váš příspěvek
Inzerce

Vůni grilovaného masa se nic nevyrovná. Sezóna je tady

23.05.16 | Prodlužující se večery lákají k venkovním oslavám. Ty si většina z nás nedokáže představit bez grilování. Potraviny tak získají nezaměnitelnou chuť, zvláště pokud sáhnete po správných ingrediencích. V obchodech Albert si zákazníci vždy vyberou z pestré nabídky kvalitního masa, zeleniny i koření. (číst dále)

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist