Tak se přiznám...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  28.04.03 14:35
Tak se přiznám...

že si tu chci trošičku postesknout… Na co? Ač jsem profesionální gastronom (ne kuchařka ), musím se přiznat, že tady na Labužníku hledám a zajímají mne hlavně a především a vlastně skoro pouze neprofesionální recepty. Tedy ne ty, které opisujeme my, přispívající, z nejrůznějších kuchařek (mě nevyjímaje), ale ty, které vaříme, vymýšlíme a vylepšujeme sami doma. Tedy ty rodinné, tisíckrát vyzkoušené, po známých a příbuzných rozšiřované.
Z mého pohledu je teď velká škoda, že se kdysi dávno, dokud jich tu nebylo tak úžasné množství, nedalo tohle rozdělit…Prostě recepty profesionální a vlastní. Já vím, že se to často prolíná, ale stejně…Miluju prostě ty dobrůtky pocházející z fantazie našich amatérských kuchařů, které nesou tak legrační a úžasné názvy. To je přece fantastická invence!!Ty různé fígle, co vymyslel třeba strejda z Horní Lhoty, co upekla mamča omylem a od té doby to peče stále, protože to celá rodina miluje! Rozumíte mi?????
Myslím, že se Labužník pomalu, ale jistě stává - nebo se už spíše stal - doslova fenoménem pro všechny možné „vařiče a mlsouny“.
Je to prostě úžasné!!
Já jen prostě před vší cizinou,i když jako inspirace je nutná, já prostě preferuji ty naše vlastní výmysly!
Jo, Pepíčku, tak tohle se ti fakt povedlo!!!!!!!!!­!!!!!! Díky!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 29.04.03 06:59
díky za pochvalu i za všechny spolupachatele ...

… ovšem obávám se, že tohle je v blízké době nesplnitelný úkol a každým dnem bude ještě nesplnitelnější, ono nám to jde teď nějak čím dál líp od ruky … ale nějak to časem zařídíme, píšu si to do notýsku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz