ŚPAGETOVÁ CUKETA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

delisa
203 příspěvků 08.07.04 07:25
ŚPAGETOVÁ CUKETA

Prosím , o radu. Pěstuji na zahrádce špagetovou cuketu, ale nevím jak ji upravit.

Labuznik
Reakce:

penda
4751 příspěvků 08.07.04 14:25
nevím, deliso,

jestli myslíš cuketu jako cuketu nebo špagetovou tykev …

delisa
203 příspěvků 08.07.04 19:56
pendo

díky to je ono ! bezva fakt jsem moc ráda

penda
4751 příspěvků 08.07.04 23:36
deliso,

i já…protože jsem poznala zeleninu, o které jsem dosud nic nevěděla…ani nevím, jestli ji má pepíček v ingrediencích…nej­si někde od Topolan?…mám tam „skororodinu“… :-))

esmeralda
4801 příspěvků 08.07.04 23:57
Deliso a Pendo,

kdysi to bylo v obchodech i tady a pak to zase zmizelo. Jenom jsem to celé uvařila ve slané vodě, potom rozkrojila a lžící obsah vyškrábala. Šlo to ven po takových cancourech jako špagety. Bylo to dobré jen tak se strouhaným sýrem a kečupem. Doufám že mluvím o stejné zelenině. Tady se tomu říkalo spaghetti pumpkin= špagetová dýně.

petromil
90 příspěvků 09.07.04 23:09
špagetová dýně

kdysi jsem ji pěstovala na zahrádce a vařila jako Esmeralda.Jednu sezonu jsme ji vyzkoušeli,ale radši budu pěstovat cukety a jiné dýně.Podle mě jsou lepší cukety,já se nyní snažím sehnat semínka kulaté cukety.Letos pěstujeme žluté a světlince zelené cukety a tykev Hokkaido a Marina di chioggia.Na podzim na satelitní tv z dýní pořád něco vařili,tak jsem podlehla a máme asi 8 keříků.

Sněhurka
446 příspěvků 11.07.04 13:12
Deliso,

špagety ze špagetové tykve prý můžeš také podávat s masovou směsí, přidávat do zeleninových polévek nebo je zapékat s vajíčkem a sýrem

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist