Recept na svatební koláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka
565 příspěvků 20.03.02 09:13
Recept na svatební koláče

Nevíte prosím někdo recept na svatební koláčky? Jestli ho nedostanu tak nevim :o(( Prosím prosím a děkuju za pomoc!

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 21.03.02 16:29
Svatebni kolacky

Ahoj Kopretinko. Muzu Ti poslat nekolik receptu na svatebni kolacky.Napis o jake mas zajem. Delavam jich nekolik druhu, ale Moravske (ty malinke s povidlama a uvnitr tvaroh) Taky zalezi z jakeho testa je chces? Z testa ktere se nechava vykynout, nebo z testa, ktere muzes kolacky ihned delat. Napis a poslu. Ahoj

Kopretinka
565 příspěvků 22.03.02 01:45
To je jedno..

Jééé děkuju :)) Ono je to celkem jedno, brala bych všechny. Já pocházím z Boskovic od Brna a tam se pekly ty malinké. Jenže už přes deset let bydlím na Severní Moravě a tady se pečou ty větší (po 20 ks v balíku). Mohla bys mi prosím poslat oba recepty? Byla bych hrozně moc ráda, kdybych je měla … Já to zjišťovala u naší nejlepší pekařky a ta chce skoro 6,– za koláč, což se mi zdá trochu moc když budeme potřebovat přes tisíc koláčů… Takže bych si je raději upekla sama, a vzhledem k tomu, že to musí být perfektní musím už začít trénovat… Děkuju předem

Pampeliska191
1075 příspěvků 22.03.02 08:58
Recept

Kopretinko, jsem na nervy, nebo jsem Ti ted dlouho psala a moji nesikovnosti se mi to nejak smazalo. Chci se jen zeptat, zda znas postup vyroby techto kolacku, zda jsi videla, jak se delaji?? Musim Te upozornit, ze je to dost narocne, ale zase ten vysledek je vyborny. Ja pekla na hodne svateb tyto kolacky, ale vzdy mne aspon 5 zen pomahalo, ale taky jsme jich delaly 3000ks nejmin. Rada bych Ti s nema pomohla , ale to nepujde, nebo neziji v Cesku. Pokud se sama das na peceni tohoto mnozstvi, tak si zaslouzis pochvalu. Muzu Ti jeste poradit, kdyz jsi Moravacka, kde pecou na zakazku nejlepsi moravske svatebni kolacky. Je to ve Vlcnove u Uherskeho Brodu ( kde byva kazdorocne Jizda kralu )
Muzu Ti rict, ze tomu rozumim, a ze jsem lepsi nejedla. Oni chteji za 1 ks asi 2, 60 kc. Oni daji material, aj to daji do krabic, jen si pro to prijedes. Myj syn se zenil a nechali si je tam udelat, ale opravdu super. I kdyz je umim udelat sama, tak kdyz jedu do Ceska, tak jsem si je tam nekolikrat objednala a privezla sem domu. Ale presto ten recept poslu. Ale predem se omlouvam, za muj pravopis a snad obcas i nejakou tu chybu. Asi je to tim, ze ziji delsi dobu mimo Cesko. V minulosti jsem zila v Kanade, kde se mluvilo anglicky a ted ziji v Lucembursku, kde se mluvi 3 jazyky. To jenom na vysvetlenou, aby jsi mi prominula nejakou tu pravopisnou chybu. Pokud necemu nebudes rozumnet, napis, poradim velmi rada.

Kopretinka
565 příspěvků 22.03.02 09:29
Nevím, neznám

Nikdy jsem to neviděla, nikdy jsem nepekla, začínám mít z toho hrůzu… Asi ty prachy raději objetuju abych u toho nemusela maturovat :o) Ale když mi pošleš recept i s postupem tak to bude super :o) mě pečení hrozně baví tak bych to aspoň zkusila. Začnu na menším počtu koláčů, 3000 je opravdu dost :o))))) Aspoň tak 50… hihihi. Mooooc děkujuu

Pampeliska191
1075 příspěvků 22.03.02 10:41
Recept odeslan

Dlouho mne trvalo, nez jsem recept dala dohromady, nebo ja ho mam napsany pouze v hlave. Snazila jsem se Ti to napsat jak se rika polopate, snad tomu porozumis. Jiz ted se tesim az nam napises, ze se Ti povedly a ze vam vsem chutnaly. Rozepsala jsem tento recept na mensi davku. Nevim presne kolik jich z teto davky udelas, ono zalezi jak je budes delat velke. Priblizne podle mne by jich melo byt nejmin 50 ks.Vyzkousej a pak se nam pochlub, nebo nas pozves na ochutnani??

Kopretinka
565 příspěvků 23.03.02 02:57
Děkuju

Moooc díky, teď jen sebrat tu odvahu a jít do toho :) no uvidíme, snad to zvládnu :) pokud se to povede, pošlu ti virtuální koláček

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz