Premyslite o darku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 04.06.02 04:01
Premyslite o darku?

Shanite pekny darek pro sve blizke? Napisu vam, cim jsem se ja zavdecila svojim detem.Koupila jsem tvrde ozdobne desky s krouzkama a jeste pruhledne plastikove obaly ( na jedne strane derovane ). Pak jsem jim vytiskla mnou vyzkousene a osvedcene recepty. Slozila jsem je vzdy dva proti sobe a zasunula do plastiku a pripnula k deskam.Z jedne strany knihy jsem dala recepty na vareni a z druhe strany recepty na peceni. Udelala jsem jim peknou titulni stranku, kde jsem napsala datum a venovani a na dalsi list jsem udelala podle abecedy obsah.Synove meli nejvetsi radost z tohoto darku, protoze jsem jim tam napsala vsechny recepty, ktere meli radi za sveho detstvi a neznali postup vareni.
Zkuste taky nekomu udelat podobny darek, uvidite , ze se zavdecite.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Zuzik
286 příspěvků 05.06.02 06:41
...

Používám podobnou věc, mám v počítači formou brožury napsány osvědčené recepty a nyní uvažuji i o fotodokomuntaci - se scanerem si vytisknu vlastní kuchařku - i bez obrázků z ní měli obdarovaní radost.

Tinami
166 příspěvků 05.06.02 07:06
...

Sláva, děkuju za nápad pampeliško. Můj přítel bude mít narozeniny a původně jsem mu chtěla koupit flašku „Johny Walker- Black Label“ a letecký zájezd do Paříže, ale tohle ho asi nadchne víc.
P.S. Nic ve zlým, jen mám někdy potřebu být třeskutě vtipná.

glama  05.06.02 08:12
:-))))))

Tedy, Tinami, to se ti vážně povedlo. Docela upřímně jsem se zasmála. ( a s těmi ledovými kostkami máš také pravdu ) Snad se Pampeliška neurazí - milého humoru není nikdy dost, a tohle se povedlo :-))))))))

babi
6360 příspěvků 05.06.02 14:09
Zuzik,

tak ty máš alespoň nápad z tohoto tisíciletí !!! Já dělám něco podobného. Máme rodinné stránky, kde se uveřejňuje kde co a mimo jiné tam je ¨Z kuchyně Bábi¨(v angličtině, aby tomu všichni rozuměli. Jsme malá rodinka, zato však rozstrkaná po světě.) Digitální kamerka pomáhá přidávat obrázky, tedy když nejsem líná.

glama  06.06.02 06:23
:-)

Teď jsem si přečetla sv§j předchozí příspěvek a nějak jinak vyznívá to s těmi kostkami, než jsem chtěla. Takže rekapitulace: Tinami má opravdu vtipné poznámky a to se mi líbí. A moc se mi líbí Pampeliščin nápad s mraženým ovocem do nápojů. Nic víc a nic míň. Mějte se hezky, děvčata a pokračujte ve svém psaní.Já se teď na nějakou dobu odmlčím, nebo budu bojovat s chorobou. Tak na přečtenou!

Pampeliska191
1075 příspěvků 07.06.02 03:19
Pro Tinami a Glamu

Devcata, mam silenou radost, ze jsem vas tak dobre rozesmala. Taky citim potrebu se nekdy tak rozesmat. Tinami, nemas neco pro zasmani?? Diky.

Kopretinka
565 příspěvků 07.06.02 15:19
!!!!

Myslim ze uz toho bylo dost.. mozna se Vam to zda vtipne, ale Pampeliska se tu snazi a vy si delate jenom srandu. Zajimalo by me, ktera z Vas by tohle dokazala vyrobit. Ja bych z takoveho darku mela velikou radost a myslim si… Kdo ne? Tak toho laskave nechte, Pampeliska nam tu dava rady a napady a nepripada mi, ze takove prihlouple narazky jsou vhodne

habana  13.04.05 00:49
PAMPELYŠKO, PAMPELYŠKO....přemýšlým

Pampelyško, prosím tě, mohla by jsi mi doporučit nějaké dobré papírnictví, kde bych dostal ty tvrdé ozdobné desky s kroužkama a ještě průhledné plastikové obali? Penda bude mít totiž narozeniny…

Vali
1326 příspěvků 13.04.05 01:06
hele Pavlýýýčku

já ti poradím, seženeš to v Makru za levný peníz, sice ty desky budeš muset dozdobit vlastním přičiněním, ale o to to bude kouzelnější dárek, co ty na to?

salgo
146 příspěvků 26.04.05 21:41
kuchařka jako dárek

je myslim moc dobrá věc. Zvlášť takhle osobní, s oblíbenými rodinnými recepty. Musím říct, že já si ze všech věcí, co jsem dostala od své babičky vážím nejvíc právě staré kuchařky, dotrhané tak, že ji musela poskládat a převázat provázkem a předala mi ji s tím, že podle ní celý život vařila a recepty jsou ozkoušené. Dnes si nedovedu představit vánoční rybí polévku nebo perníčky v jiné podobě. A její další recepty, například na nepřekonatelné rychlokvašky, jsem pečlivě sesbírala a zapsala. Je to pro mě prostě něci jako rodinné stříbro. A předám je další generaci!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz