Pozdrav tvůrcům...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Varecka-P
14 příspěvků 21.01.03 02:35
Pozdrav tvůrcům...

..objevila jsem Vás až!!! včera. Nevím, jak je možné, že jsem tak skvělé stránky nenašla už dříve. Jsem velká fanynka vaření, ale také dobrého jídla a neustále experimentuji. Ale také využívám rad mojí babičky, např. svíčková podle ní je božská. Je tu spousta výborných receptů. V rubrice „Mimo mísu“ je spousta dobrých rad, z nichž několik mám už dlouho vyzkoušené a opravdu je to tak. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí a jsem ráda, že jsem po delší době narazila na někoho, kdo ví, že LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 21.01.03 15:00
Varecka -P

Tak Te mezi nami vsemi vitame. No vidis, tak ted se uz budeme tesit na recepty od Tebe. Urcite budeme vsichni moc radi jakemukoliv Tvemu oblibenemu receptu, nebo radi koukneme a zaradujeme se i jakemukoliv prispevku od Tebe. Babiccine recepty byvaji mooooc bezvadne, tak sem s nimi. Ahoj

Pampeliska191
1075 příspěvků 23.01.03 04:49
Upozorneni

Prave jsem obdrzela mail, ktery mne upozornuje, ze jsem nenapsala v predeslem clanku Varecce-P,(kterou jsem s radosti privitala mezi nas), ale udajne nekomu jinemu. Jestli je tomu tak, tak je to smutne. Myslela jsem si , ze na Labuzniku mame jenom ferove lidi, kteri se nestydi za sve jmeno(nebo-li za svou prezdivku). Bylo by dobre se nad timto zamyslet. Stranky Labuznika jsou tak perfektni a neni potreba je kazit spatnou reklamou.

Varecka-P
14 příspěvků 23.01.03 05:17
Ale Pampeliško?

Mně Tvoje přivítání došlo v pořádku. Dál Ti asi nerozumím, jen doufám, že to neplatilo na mne.
Přeju Ti hezký den

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz