plechy na pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miška  23.09.03 11:33
plechy na pečení

ahojky, chtěla bych sehnal tzv. silikonové plechy na pečení, ale všude mají jen formy. kdo mi pomůže??děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Michala02
4 příspěvky 23.09.03 12:05
Plechy na pečení

Prosím o vaše názory - zda jsou silikonové formy skutečně dobré. Napište, kdo s nimi máte zkušenosti.
Silikonové plechy - domnívám se, že co se týče plochy - asi by se velmi špatně přenášely - kroutily by se.

Pampeliska191
1075 příspěvků 23.09.03 19:25
Silikonove podlozky

Mila Misko.
Taky jsem neznala silikonove formy. Mam nakoupenych spoustu ruznych(sice kvalitnich) forem, ale priznam se, ze mi doma lezi ve skrini a pouzivam jenom silikonove. Je to uzasna vec. Pred casem mi babi doporucila si obstarat silikonovou podlozku zvanou SILPAT. Protoze se mi tento doporuceny silpat nepodarilo sehnat, tak jsem si ve Francii koupila silikonovou podlozku (z toho sameho materialu, jak jsou ty cihlove cervene silikonove formy, jakoby gumove). Priznam se, ze mne dodnes mrzi, ze jsem si koupila jen jeden kus. Ted se mi nedari dalsi sehnat.
Tato podlozka je vyborna na peceni ruzneho peciva, zakusku, ryb, pizze, sekane nebo karbanateka dalsi. Je to super vec. Podlozku polozim na plech a neni potreba zadne vymastovani tukem a vysypavani moukou nebo strouhankou. Nic se na tom nepripali a ta upecena pizza,ach ta je jako z pece. Podlozka se snadno umyva i skladuje.
Co se tyka plechu, existuji i takove, ktere maji vyztuzene okraje. Jsou lepsi a taky drazsi. Podle mne, pokud se Ti jedna o peceni na plechu, tak bych radeji volila tyto silikonove podlozky.
Chces-li si vice procist o silikonu, procti si na Labuzniku starsi clanek SILIKON. Jsou tam i obrazky a dalsi jsem poslala dneska pepickovi, tak pujde-li to, tak nam ho tam mozna prida.
Mej se hezky a nevahej s koupi silikonu.

Pampeliska191
1075 příspěvků 24.09.03 07:46
Michalo

Jak jsem se jiz zminila, silikonove formy a podlozky jsou moc bezvadne. Je pravda, ze samotny silikonovy pekac, kdyz do nej vlozis napr. velke kure, ze se Ti prohyba. Ja to resim tak, ze tyto silikonove formy, ktere nemaji pevnou obrubu a ktere se prohybaji, pokladam jeste na obycejny plech. Jsem s tim velmi spokojena.
Obrazek silikonove podlozky nam jiz pepicek ulozil na Labuznika, tak se muzete podivat (clanek Silikon).
Pepicku dekuji. Vsem preji hezky den

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz