pistácie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macaratek
24 příspěvků 01.12.04 12:02
pistácie

nevíte prosím někdo,kde se dají v Brně sehnat NESOLENÉ pistácie?Vypadají moc krásně na"sladkominách"

Reakce:

vencal
213 příspěvků 01.12.04 12:25
re: pistácie

a zkoušel(a) jsi takové ty stánky se sušenými plody? Tam by to mohli mít, nebo v nějaké zdravé výživě na Lidické vedle JME, obchoďák Tusculum, kousek naproti na rohu Antonínské je tuším „Světluška“ nebo na „Mendláku“ vedle asijského bistra. Ale pokud nepochodíš, tak fakticky nevím a předem se omlouvám.

Pilka
113 příspěvků 01.12.04 17:09
Stopro

jsem je viděla v Makru. Jsi-li podnikatel, není co řešit, pokud ne, jistě najdeš v přízni nebo mezi kamarády šťastlivce s kartou opravňující ke vstupu do „Zakázaného města“. (Já ji také nemám, to jen náhodou manželovi zůstala jako bývalému společníkovi sro.)
Najdeš tam ledacos a ledacos zas ne, něco je i dražší než v jiných řetězcích, tak bacha na ně, na loupežníky. Prostě je to různý, no. Ale nesolené, vyloupané a krásně tmavozelené pistácie jsem tam viděla vždy.
Měj se hezky.

macaratek
24 příspěvků 01.12.04 19:31
moc děkuji

myslela jsem si,že by je tam mohli mít.Teď už pro ně můžu najisto(kartičku mám). Taky se měj krásně

Labužník milda02
50 příspěvků 02.12.04 15:28
nesolené....

Zjistila jsem, že nesolené pistácie bývají v některých menších prodejnách, kde se prodávají suché plody jako doplněk, např. v Rakovníku je to malé květinářství a ovoce a zelenina. Akorát se mi nezdají tak pěkně zelené jako je vidět např. při televizním vaření.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 08.12.04 14:33
v Praze???

vůbec nemůžu pistácie nesolené v Praze nikde koupit - neznáte prosím někdo konkrétní obchůdek???

chocolat
106 příspěvků 08.12.04 19:36
fruit de france

zrovna včera jsem tam byla a měly krásně zelené vyloupané nesolené pistácie-ovšem mají všechno dražší,než kdekoliv jinde.,ale když se nedají jinde sehnat…

Labužník Anika02
66 příspěvků 18.11.06 13:05
...

Nevíte někdo, kde by šly třeba objednat, nějaké internetový obchod? Já je nemůže sehnat. Jsem v Ústí nad Labem a tady je nikde nemají

bedla  18.11.06 20:47
pistácie

Aniko,
nejbližší prodejnu jsem objevila v Praze Na poříčí 35, je to nejblíže od autobusu i vlaku. Mají dost velký výběr i jiných sušených oříšků natural. Nebo se dá objednat přes E-mail:
diana.company@diana-company.cz
Prohlídnout nabídku si můžeš na www.diana-company.cz
Zdravím

Labužník marianne02
297 příspěvků 29.12.06 10:29
Pistácie
  • vyloupané, nesolené, pražené mají v Makru, balení a 250 g/118 Kč. Dále např. piniové oříšky, balení a 250 g/136 Kč, lískové, vlašské ořechy, mandle, pekanové ořechy, paraořechy, kešu ořechy a spoustu jiných suchých plodů.

Labužník Akrim02
3 příspěvky 29.12.06 12:13
...

podívej se na www.vitarian.cz, dá se tam sehnat cokoliv. ted mi byly pistacie do brna dovezeny, stály do 200kč za kg.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist