Pepíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1irena
588 příspěvků 22.10.02 10:15
Pepíčku

všimni si, prosím, příspěvku Julie.Je zvláštní, jak někteří návštěvníci uvažují.Ale přece jenom v něčem má pravdu:
když se několikrát vrátím k některému příspěvku/a možná je to tak i u receptu/ vždy se moje „návštěva“ započítá. To by nemuselo být.Jde nějak kontrolovat adresa či něco jiného, aby se to neopakovalo? Pak by se vzal vítr z plachet takovým připomínkám.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 23.10.02 01:11
a neni to jedno?

to počítání shlédnutí je tak spíš informace pro mě, než pro Vás, protože jak se někde začnou zobrazení hromadit, tak vím, že je něco v nepořádku a jdu se na to podívat.
Je to stejná blbost jako kdysi někdo počítal recepty na recept.cz a tvrdil, že je jich tam o deset míň než to ukazuje …

1irena
588 příspěvků 23.10.02 01:25
Spíš jde o to

že Julia se zařadila mezi ty, co napadají babi a asi je to dobrá , když pozná, že si na své recepty kliká právě babi

pepicek
1309 příspěvků 23.10.02 01:29
mno jo, to neumim ani já

při tom šrumci co tu je nepoznám ani já kdo po těch receptech skáče a že na to mám prostředky …
mimochodem jsem našel ten ztracenej příspěvek z Vaříme od píky i všechny jeho odpovědi (i když nechápu jak mohl tak podivně vypadnout … že by trpaslíci?)

1irena
588 příspěvků 23.10.02 01:44
Trpaslíci

a ti jsou nejhorší, to už říkal Jára Cimrman Ale je dobře, že se to našlo, já jsem si ty tipy nikam nenapsala.

babi
6360 příspěvků 23.10.02 17:04
Trpaslíci?

Ale kdepak, znám i dobré trpaslíky, avšak omezenost lidská, to je to nejhorší! V tomto případě však vím, z které strany vítr fouká.

Málem mám strach Ti Ireno poděkovat, aby to někdo neobrátil proti Tobě.

1irena
588 příspěvků 24.10.02 00:39
Babi

teď si to rozleju já. Když ráno zapnu kompík a jdu na Labužníka, první se dívám do diskuzí a hledám příspěvky Tinami. Aspoň se trochu do toho tmavého podzimního rána pobavím. Myslím, že jejímu humoru rozumím. A určitě svými příspěvky nikoho nechce urazit. Prostě má svůj specifický humor.Možná je to tím, že je jiná generace. Mám trochu „trénink“ od syna, a ikdyž někdy musím trochu zatnout zuby, říkám si, že mě to nutí nesklouznout do stereotypu a alespoň psychicky nestárnout/ikdyž s tou tělesnou schránkou to už není valné/

1irena
588 příspěvků 12.11.02 12:17
Beru zpět

už to tak není, nechci to pitvat, všeho moc škodí.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz