Pepíčku ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 24.04.03 16:30
Pepíčku ...

… před chvíli jsem pochválil obnovené řádkování a současně Ti sděloval, že pokud nebudeš proti, tak ve snaze o neustálé vylepšování Tvých či Vašich stránek občas upozorním na nějaké drobnosti. A jedna už je tady: koukal jsem na Ingredience - Koření a když jsem si nějaké koření zvolil, tak jsem kliknul na spodní modrý odkaz Koření a byl jsem někde, kde sděluješ, že tato kategorie ingrediencí ještě není vybudovaná a že časem snad vznikne. Domnívám se, že kategorie už úspěšně vznikly, jen ten odkaz o tom neví. A ještě dotaz: jakým mechanismem se dá do Ingrediencí přidávat?

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 24.04.03 17:13
Ivo ...

člověče ať hledám jak hledám, tak tuhle chybu najít nemůžu. Mohl bys mi poslat URL té stránky? (to co se právě objeví v adresním řádku)

jinak do Ingrediencí přidávám já, kvůlivá zachování pořádku a taky proto, že je tam potřeba dávat obrázky a s těmi je trochu práce. Pokud máš chuť napsat nějaké ingredience, jsi vítán a pokud máš i nějaké obrázky, tak o to víc

Ivo
1045 příspěvků 24.04.03 19:29
Pepíčku ...

…to poslední okno má adresu: http://www.labuznik.com/ingred.php?…

pepicek
1309 příspěvků 24.04.03 20:22
Ivo ...

měl jsi samořejmě pravdu, byl tam překlep, už je to opraveno, díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz