Pampeliško poraď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radost
4 příspěvky 18.09.03 13:23
Pampeliško poraď

Ahoj zdravím Tě. Mohla bys mě poradit zda jsou dobré v období diety olivy? Nejsou tučné, doporučuješ je? Moc diky

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
591 příspěvků 18.09.03 13:38
Olivy

je to otazka sice pro Pampelisku, ale snad se nebude zlobit, ze se vmesuji. Logicky bych usoudila, ze kdyz se z nich lisuje olej, budou mozna tucne.
Olivy řecké, černé 1469 kJ/100 g
Olivy řecké, zelené 577 kJ/100 g
zdroj:http://www.tipy-pro-zdravi.cz/…kalorie.html

Pampeliska191
1075 příspěvků 18.09.03 14:08
Olivy

Dekuji Irene, ktera nam presne rekla, kolik kJ obsahuji olivy. Je pravdou ze olivy, ozvlast recke cerne jsou vice kaloricke. Ale zase musim ric, ze jsou jako doplnek pri diete dobre. Neni davno, konzultovala jsem na toto tema s jednim lekarem, ktery mi prave doporucil pri diete snist nekolik oliv a taky aspon 3 mandle(ktere maji taky hodne kJ). Olivy obsahuji rostlinny olej, ktery je obzvlaste doporucovan pri diete(samozrejme, ze ne ve ve velkem mnozstvi). Co je nejhorsi, ze hodne zen pri diete vyradi uplne olej. Podle mne je to chyba a ja naopak doporucuji napr. opeceny toastovy chleba nebo zeleninove salaty postrikat cerstvym olivovym olejem. Na toto tema je hodne nazoru a nemusi se muj nazor shodovat s nazorem druhych.

Radost, mej se hezky -ahoj

1irena
591 příspěvků 18.09.03 17:02
Pampelisko

něco k mandlím: syn měl kdysi jakési problémy (hlavně se slinivkou). Dostala jsem radu, abych mu dávala několik mandlí denně, ale musel je hodně dlouho žvýkat- snad podporují tvorbu slin a trávení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz