Mata a Bazalka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.09.03 16:23
Mata a Bazalka

Od jara do podzimu nas otravuji mouchy, komari a jiny obtizny hmyz. Kupujeme repelenty a ruzne odpuzovace a pritom staci pomyslet na mouchy uz casne na jare a o:,–(it si jeden truhlicek nebo kvetinac ciste ucelovymi bylinkami. Koupite-li seminka maty nebo bazalky, vypestujete rostlinky a kvetinac nechate stat na kuchynskem okne nebo balkone, nezabloudi k vam ani jedina moucha. Takze doslova zabijete dve mouchy jednou ranou - nebudou vas obtezovat a budete mit stale po ruce cerstve bylinky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.09.03 16:23
Asi to funguje

Vyzkousene to nemam, ale jeste vam chci rict, ze u nas v Lucembursku maji jedni lide na balkone od kuchyne celou radu truhliku s vysazenou bazalkou a matou. Kdyz jsem se ptala, zda tolik bylinek spotrebuji, tak mi rekli, ze to maji nasazene proto, aby jim nelitali komari a mouchy do kuchyne, kdyz maji v lete otevreny balkon. Oni totiz maji pred domem v blizkosti kontejnery na odpadky a mouchy se tlacily dovnitr. Ptala jsem se, zda to skutecne funguje a rekli mi, ze ano. Urcite to taky vyzkousim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz