Kupujete někde těsto na čínské jarní závitky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Bublina
20 příspěvků 14.05.02 09:27
Kupujete někde těsto na čínské jarní závitky?

Jelikož je příprava těsta na jarní závitky dost časově náročná, napadlo mě, jestli se nedá někde (nejlépe v Praze) koupit mražené. Máte někdo nějaký tip? Předem moc díky :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

stepaali
3 příspěvky 15.05.02 12:42
...

V supermarketech v oddělení cizokrajných potravin mají tzv. rýžový papír. Je to balíček asi 30 kulatých tenkých placek, které vypadají jako ze slídy, jsou průhledné. Každá placka se namočí na chvíli do vlahé vody, tím změkne a zabalí se do ní náplň tak, aby nevytékala. Pas se závitky smaží v oleji. Mám to vyzkousené a je to vynikající. Přeju hodně úspěchů a dobrou chuť. STEPAALI

Labužník Bublina
20 příspěvků 22.05.02 08:19
Děkuju !!! :-)))

Moc díky, hned tam běžím :-)

Labužník Zuzik
286 příspěvků 22.05.02 23:28
prosba o recept

Jak děláš jarní závitky, já mám doma ten rýžový papír, u nás je ve zdravé výživě, tenkrát k němu byly i recepty a já je ztratila, a teď mám strach s tím něco provádět, když nevím přesně jak na to. Vím že se smaží ale neznám ty náplně. Byla bych moc vděčná za nějaké recepty.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 22.05.02 23:28
prosba o recept

Jak děláš jarní závitky, já mám doma ten rýžový papír, u nás je ve zdravé výživě, tenkrát k němu byly i recepty a já je ztratila, a teď mám strach s tím něco provádět, když nevím přesně jak na to. Vím že se smaží ale neznám ty náplně. Byla bych moc vděčná za nějaké recepty.

babi
6360 příspěvků 23.05.02 22:42
Rada bych podotkla..

Jsou dva zakladni druhy testa na jarni zavitky. Thajske a to je ryzove, ktere je v balicich z celofanu (nezmrazene). Pak jsou cinske, testove tenke placicky, budto ctverhrane, nebo kulate. Z tech se daji pripravovat i jine recepty.

babi
6360 příspěvků 23.05.02 22:51
PS.

V receptech pod - teple predkrmy- cislo 63 je recept na cinske jarni zavitky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz