Kosmodisk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

delisa
203 příspěvků 28.09.04 18:40
Kosmodisk

Máte zkušenosti a kosmodiskem ? Dobré nebo špatné ? Je opravdu tak dobrý, jak o něm mluví v televizi ?

Reakce:

esmeralda
4799 příspěvků 29.09.04 23:34
Kosmodisk

Tak už mě nenapínejte. Co to ten kosmodisk vlastně je?

Labužník Sarka
433 příspěvků 30.09.04 00:08
No dobre

Muj znamy si ho poridil. Je castecny invalida a je s tim moc spokojeny. Dokonce si to dava na rizeni v aute. Udajne je to tak jak to izeruji v tel. On neni ten, ktery by nerekl pravdu.

penda
4753 příspěvků 30.09.04 16:16
odkaz pro....

esmeraldu :-))

esmeralda
4799 příspěvků 01.10.04 03:44
Kosmodisk

Díky moc, Pendo.

Roberto1
1 příspěvek 03.02.11 09:55
kosmodisk

Není to lék na všechno, ale po týdnu užívání jsem přece jenom určitou úlevu pocítil. Takže bych to zase tak nezatracoval. Akorát jsem nasr… že jsem si ho objednal za dvojku v teleshopu a včera jsem ho objevil na www.zlatydul.cz za 690… :-(
 Rob.

dag
527 příspěvků 03.02.11 12:18
kosmodisk

Na podzim, když jsem přijela na chalupu shrabat listí, navštívila mně vzdálená sousedka a po chvilce neslaného a nemastného rozhovoru se mně s jistými rozpaky svěřila, že si na svá bolavá záda koupila ten kosmodisk.
Pozvala jsem ji na čaj, abych si mohla v poměrném teple kuchyně ten zázrak prohlédnout.Tak jako ona byla rozpačitá když mně navštívila, tak já byla rozpačitá teď, když jsem onu podivnou věc držela v ruce. Dva profilované pásy z umělé hmoty, které nic nepodpíraly, žádnou energii nevysílaly, jen tak byly jako kšandy přivěšeny na těle.
A co Vám to dělá, zeptala jsem se stále v rozpacích
Nic, řekla sousedka odevzdaně a po chvíli přidala naštvaně–já myslela, když to propaguje Urbánková, že to bude pravda.–
Dopily jsem čaj, sousedka se okšírovala kosmodiskem, protože přece jenom to stálo spoustu peněz a třeba to bude působit později, za měsíc, za dva… nebo možná až za rok, co člověk ví.Je přece tolik věcí mezi nebem a zemí

Váš příspěvek
Inzerce

Domácí vanilková zmrzlina ze Salka

včera | Jak si připravit doma vynikající zmrzlinu bez toho, aniž bychom potřebovali zmrzlinový stroj? Úplně jednoduše... :) Pouze ze Salka a šlehačky. (číst dále)

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist