Jina ryze - to jsou veci...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.10.03 11:00
Jina ryze - to jsou veci...

Zapomente na to, ze je ryze bila. Tchajwanskym vedcum se podarilo vyslechtit barevnou, ktera navic obsahuje vetsi mnozstvi zdraveho proteinu.
Vysledkem vyzkumu jsou zrnka v barve zlute, oranzove, cervene a treba cerne. Barevna ryze se zacne pestovat uz pristi rok.

Reklama

Reklama

Reakce:

anglanka
7 příspěvků 15.10.03 11:10
rýže

ahoj pampeliško, já bílou rýži už skoro bůbec nepoužívám. Kupuji teď jednu výbornou rýži žluté barvy vaří se skoro 30 min. a nikdy se nerozvaří a nelepí. Je opravdu vynikající. Když koupím bílou rýži tak jen na pečení upečená rýže v remosce nejvíce chutná mojemu manželovi. Zatím ahoj......

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.10.03 12:13
Ja ryzi moc nemusim, ale....

snim ji. Taky mi moc nechutna obycejna bila ryze. Kupuji hnedou a kdyz uvarim bilou, tak vzdy k ni pridam kousek masla a prisypu vegetu a malou plechovku michane zeleniny. Tim ryze ziska peknou zlutou barvu a lepsi chut. U nas v obchodech je hodne druhu ryze, ale nemam je vyzkousene, takze znam jen tu co pouzivam, kterou vetsinou kupujeme v Bio prodejne.
Myslim si, ze taky ryze chutna i podle toho jak se pripravi a dochuti, ze ano?
Ooooo, sladkou ryzi z remosky, tu jsem uz dlouho nejedla. Vzpominam jak jsem ji delavala taky v remosce a to uz je davno
(s ovocem). Jenze moji synove ji nikdy nechteli jist, at byla jak dobra. Oni meli radeji maso. Ted jsi mi ji pripomela, tak diky, zase mam napad na nekdy dobry bezmasy obed. Nebude sice z remosky ale ze skleneneho pekacku v troube. Diky anglanko-ahoj

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz