Jedovnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pockmat
35 příspěvků 29.06.03 10:14
Jedovnice

Zašel jsem si ho hospůdky v Jedovnicích.Je to na Moravě. Takové porce jste nikde neviděli! Je to obravská mísa, kde máte strašně moc zeleniny a dva až tři fláky masa! Tam si zajděte je to v Jedovnicívh! Hospůdka je natřena na fialovo.To by Vám mělo usnadnit hledání! Před ni je parkoviště a zastávka na autobus!

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Noname02
1 příspěvek 26.11.03 07:38
Jedovnice - info

Zřejmě se jedná o restauraci Olšovec. Je to vyhlášená restaurace, takže obvykle je dobré rezervovat předem. tel. 506 442 185

Pockmat
35 příspěvků 01.02.04 12:02
spravne

Je to restaurace Olsovec! Diky za cislo!

Labužník hanula02
79 příspěvků 14.07.04 11:40
Olšovec

Olšovec znám,jeto tam opravdu prima. A jen co si sednete, dostanete koš s čerstvým chlebem a misku pravého domácího sádla. No pro nás vege. je ten chleba úžasný.

Labužník hanula02
79 příspěvků 14.07.04 11:40
Olšovec

Olšovec znám,jeto tam opravdu prima. A jen co si sednete, dostanete koš s čerstvým chlebem a misku pravého domácího sádla. No pro nás vege. je ten chleba úžasný.

delisa
203 příspěvků 11.08.04 20:32
OLŠOVEC

před pár lety jsme byli na dovolené v Jedovnici a navštívili jsme hospůdku Olšovec. Výborně jsme se tam napapali !!

delisa
203 příspěvků 11.08.04 20:32
OLŠOVEC

před pár lety jsme byli na dovolené v Jedovnici a navštívili jsme hospůdku Olšovec. Výborně jsme se tam napapali !!

sevi
14 příspěvků 03.01.05 20:28
Olšovec

Olšovec je opravdu vyhlášená restaurace, takové porce široko daleko nedostanete. Nikde jsem tu nečet, že Olšovec má dvě patra, tak vězte, že v tom horním je ještě stylová restaurace s kuželnou, kde podávají též obrovské porce jídla z roštu pojmenovaná po zdejších štamgastech. Ceny jsou lidové.

Macouch
6 příspěvků 22.03.06 23:40
...

Dalsi vyhodou je, ze vse co nesnite, vam proste zabali s sebou. My se doma porad bavime tim, jak cisnik rekl moji mame: „Budete se tu jeste trapit, nebo vam to mam zabalit?“. Opravdu doporucuji.

penda
4752 příspěvků 23.03.06 01:24
Jedovnice

provozní doba

di
2432 příspěvků 31.08.06 14:13
Olšovec už není, co býval...

Po nějaké době jsme do téhle vyhlášené hospůdky včera vyrazili na večeři (měla být mírně slavnostní), a musím říct, že jsem zažila menší šok. V sále nakouřeno, obsluha dost neochotná a přezíravá, jídlo studené a přesolené, taky ty ceny a velikost porcí už nejsou jak dřív, jedním slovem hrůza. Byli jsme tam naposled. :-/

danda  06.09.06 23:13
Spokojenost

v Jedovnici, večeřeli jsme tam v sobotu a obsluha velice rychlá, usměvavá, vstřícná a to bylo úplně plno ! Jídlo výborné, horké a porce opět nezvladatelné, takže došlo opět na balení sebou. Ve třech jsme platili 525 Kč, což mi připadá v porovnání s některými restaracemi úplně směšné ! První dvě místnosti jsou kuřácké, ale vzadu je vyhrazena místnost i pro nekuřáky. Osobně mohu víc než doporučit :-)

di
2432 příspěvků 07.09.06 09:04
Dando,

asi jste měli víc štěstí než my. Protože do tohoto podniku jezdíme už léta, pamatujeme si ho v největší slávě a opravdu jsme byli velice, velice zklamaní.
Mělo nás varovat už to, že podnik kdysi nacpaný lidmi až po střechu byl poloprázdný (dřív bylo potřeba rezervovat místa několik dní předem, bez rezervace se třeba i půl hodiny čekalo). Obsluha si nás (i přes předchozí rezervaci) všimla až asi po deseti minutách, objednané jídlo donesli po více než hodině (měli jsme samé „minutky“), navíc to bylo studené. Při žádosti o ohřátí se netvářili nijak vstřícně; po ohřátí manželovi zapomněli přinést příbor, který na odnášeném talíři nechal, a když o něj požádal, bylo evidentní, že to personál otravuje. Moje jídlo bylo přesolené úplně nehorázným způsobem (a že solím opravdu dost!), ještě v noci mi nebylo dobře. Jen jsem holt neměla tu kuráž vrátit to, když už byly takové problémy předtím (a taky jsem měla veliký hlad, takže jsem snědla nejmíň 1/4 jídla a pak už mi to bylo fakt blbé vracet to). O nechutném salátu z pekinského zelí (samé košťály) ani nemluvím.
Jediné, co trochu připomínalo staré časy, byla škvarková pomazánka před jídlem, ovšem chleba k ní byl dost okoralý.
Prostě a jednoduše - konec iluze, už tam nepojedem.
Podotýkám, že nejsme nijak vybíraví a rozhodně se nevyžíváme v citýrování personálu, spíš naopak. Ale co je moc, je moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz