Hádanka pro Dušana...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 13.07.02 12:52
Hádanka pro Dušana...

Máš dort. Můžeš do něho třikrát říznout nožem, ale potřebuješ 8 kousků. Jak to uděláš? Za několik dní ti pošlu odpověď, jestli se ti to nepodaří rozlousknout. Ale tobě se to určitě podaří!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 13.07.02 16:41
Hadanka

Babi, dekuji za Dusana, ale uz odjel z Lucemburska zpet do Ceska, nebo ma mit nastup do tabora a pak jede s tatinkem do Chorvatska. Slibil, ze bude verny Labuzniku. Ale i kdyz nema doma internet, tak rikal ze to vzdycky nejak udela, aby se obcas na Labuznika podival a taky nam neco napsal. Hadanku urcite bude chtit sam uhadnout. Poslu mu ji SMS-kou. Je to jeho zaliba, hadanky, hlavolamy a kouzla. Dekuji Babi. Ahoj

Tinami
166 příspěvků 13.07.02 22:45
To mi nedělej, Babi

Vím, že tvá hádanka je pro nějaké dítě, tím víc mne ale mate, že jsem na to hned nepřišla. A protože jsem děvče zvídavé a přemýšlivé, štve mne to. Ať dělám, co dělám, kousků dortu mám sedm. Osm mi vyjde jen v případě, že po prvém řezu položím poloviny na sebe. Ale to jistě není správné řešení, vtip musí být v něčem jiném. Ještě se nad tím zamyslím, v nejhorším se budu uklidňovat tím, že mám humanitní vzdělání.

babi
6360 příspěvků 14.07.02 11:30
A protože Dušan na Labužníku už není...

tak uveřejňuji dodpověď. Tinami, vždyť ty jsi na to vlastně přišla. ¨Dort rozřízneme horizontálně a pak dvakrát vertikálně¨. On je to vlastně spíš trik, než cokoliv jiného. Tak mně všichni odpusťte.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz