Grilovaná zelenina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 03.07.03 07:01
Grilovaná zelenina

Budu dneska večer s přítelem grilovat. Potřebuji poradit, jak mám připravit lilek a cuketu. Jaké koření? Šlo by to i jako špíz třeba s rajčetem a se sýrem.
Děkuji za radu. a

Reklama

Reklama

Reakce:

Agatta
81 příspěvků 03.07.03 12:36

Myslela jsem, že to tady je živější.No nic. Tak tu zeleninu naložim do oliv.oleje a přidám tam česnek a spoustu koření. No nic no, fakt sem myslela že je to tu trochu lepší.Ale je fakt, že jsou dovolený.tak pa.a.

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.07.03 14:10
Agatto

Nejaky receptik jsem Ti poslala, sice je to na lavovem kameni. Rekove pouzivaji dost casto koreni; predevsim oregano, tymian, rozmaryn, bazalka, mata, petrzel nebo kopr. Ale muzes taky pouzit provensalske koreni.
Soucasti techto vetsinou reckych pokrmu byvaji casto olivy, citronova stava, cesnek nebo fenykl, take husty jogurt a syry (hlavne kozi a syr Feta, ktery se vyrabi z ovciho mleka). Samozrejme, ze to muzes opekat i jako spiz, podle sve vlastni fantasie. Preji dobrou chut

Drobek  24.07.03 07:30
grilování a barbecue

Na adrese http://grilovani.tripod.com je toho spousta. Vim to, tu kucharku delam sam.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz