fillo jeste jednou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Kafka02
41 příspěvků 23.04.05 07:32
fillo jeste jednou

Ahoj vsichni zajemci o fillo,
jiz o nem byla rec, asi v listipadu minuleho roku. Byla naznacenal moznost, ze by se snad dalo koupit, ale nikdo jiz tyto nadeje nepotvrdil. Nevi nekdo neco noveho? Dekuji, dekuji Kafka

Reakce:

ajta
590 příspěvků 06.05.05 20:04
kafko...

při brouzdání netem jsem objevila jednu firmu v Praze, která obchoduje řeckými specialitami. Ve své nabídce mají uvedené i fillo těsto… bohužel jejich webové stránky nefungují, ale snad se něco dovíš přímo u nich… na " TÉTO":http://firmy.quick.cz/…h/detail.php?… stránce je uvedena kontaktní adresa i telefon…
možná budou něco víc vědět labužníci - pražáci…

Jenofefa
1315 příspěvků 06.05.05 20:37
Kafko a Ajto

Ta adresa je stejná, o které se mluvilo v listopadu tady , ale nevím, jestli to mělo úspěch. Příští týden to zkusím, budu mít na Vinohradech co dělat, tak se tam zastavím.

Jenofefa
1315 příspěvků 11.05.05 14:33
Firin

Včera jsem si udělala procházku po Vinohradech a došla jsem do Americké 8, kde sídlí zmíněná firma, která na internetu nabízí fillo těsto. Na domě je cedulka, obchod žádný, zvonek žádný. Vzhledem k tomu, že byl již podvečer, nepodařilo se mi nikoho zastihnout, koho bych se mohla zeptat. Tak jen doporučuji zkusit ten telefon - tehdy byl ten pán velmi vstřícný.

chocolat
106 příspěvků 11.05.05 14:58
a já měla dojem,

že se běžně prodává i v carrefouru,ale teď to s jistotou nepotvrdím,protože sem ho tam nikdy nekupovala.prostě mám jenom pocit,že sem ho tam viděla v chlaďáku naproti uzenin…

Labužník Triss
160 příspěvků 11.05.05 15:29
...

choco maji tam obycejne listove testo a to je neco uplne jineho, fillo jsem tam nevidela nikdy

Váš příspěvek
Inzerce

Domácí vanilková zmrzlina ze Salka

včera | Jak si připravit doma vynikající zmrzlinu bez toho, aniž bychom potřebovali zmrzlinový stroj? Úplně jednoduše... :) Pouze ze Salka a šlehačky. (číst dále)

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz

TOPlist