Chtěl bych vyzkoušet naložit na několik dní maso na svíčkovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 20.02.03 20:32
Chtěl bych vyzkoušet naložit na několik dní maso na svíčkovou

Asi před rokem jsem na Nově viděl pořad s Žantovským a ten se mimo jiné předváděl i jako kuchař. Připravoval tehdy svíčkovou, kterou měl na pár dní naloženou v něčem v lednici. Tehdy mě to nerajcovalo, dnes bych to rád vyzkoušel. Dokonce jsem zašel tak daleko, že jsem mu napsal. Ovšem obyčejný člověk nemá šanci na pozornost mocných. Poradí mi někdo do čeho to maso naložit? Dík.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 20.02.03 23:29
Nakládání svíčkové...

Ivo,
mezi nové recepty jsem napsala dvojí postup, jakým se může naložit svíčková. Máš-li zájem o recept na dobrou svíčkovou, tak ho najdeš v Labužníku pod jménem ¨Svíčková krok za krokem¨.

Ahoj!

Ivo
1045 příspěvků 21.02.03 03:22
Dík

Děkuji za radu, kouknul jsem a určitě vyzkouším a pak dám vědět.

dag
536 příspěvků 17.02.09 23:47
naložit maso na svíčkovou

Není špatné do kyšky, kyselého mléka.Myslím, že je to lepší, než do toho tradičního octového zálivu s bobkovým listem, novým kořením, cibulí a kořenovou zeleninou.
Maso je křehké.

jennifer.200320
2 příspěvky 29.08.09 21:04
naložená svíčková

Já nakládám svičkovou do zeleniny myslím do koř.zeleniny ale napřed všechnu podusím a pak do toho vložím svíčkovou a pokryju ji tou zeleninou a vystydlou ji nechám v lednici nejméně3-4 dny ale denně obracet.

Labužník jandule02
1078 příspěvků 02.09.09 08:55
Svíčkovou

lze naložit buď do kyselého láku, tak jak doporučuje babi, anebo, a to jsem vyzkoušela teprve nedávno, do červeného vína smíchaného s olejem a svařeným „divokým“ kořením. Výsledek je docela poživatelný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz