chlebova mouka....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
188 příspěvků 27.07.06 14:28
chlebova mouka....

Mili labuznici a labuznice, chtela bych se zeptat, kde kupujete a kde se prodava nejlepsi mouka na domaci chleba? Neco jsem nasla v intersparu a podivam se i v tescu…
Dekuji za tipy!

Reakce:

petra1
86 příspěvků 27.07.06 15:07
ve mlýně

já jezdím pro chlebovou mouku přímo do mlýna. Jsem z Ostravy a v Kunčičkách u Bašky je malý mlýn, kromě celozrnné žitné (tu nemají) tam kupuji celozrnnou pšeničnou a taky pšeničkou i žitnou chlebovou. Zkus se podívat i na Mlýn Korunka, pokud vím, hodně lidiček bere mouku od tama. A nebo se nejprve skutečně rozhlídni ve svém okolí jestli tam není taky nějaký menší mlýn.

viktorka11
188 příspěvků 27.07.06 15:20
Dekuji Petro,

ale jsem v Praze, takze k vam to mam krapet z ruky :-) omlouvam se, ze jsem neupresnila, kde hledam… Ale treba to pomuze jinym :-)

Machnacanka
194 příspěvků 27.07.06 22:48
Viktorka,

Neviem ako v Prahe, ale ja tu v Bratislave kupujem hladkú 1050, a pridávam ražnú, celozrnnú, alebo špaldovú. A to kupujem v potravinách, alebo v predajni so zdravou výživou – má meno, ale neviem si spomenúť. Tam majú všelijaké múky, ale mne najviac vyhovujú tieto tri.

iva  28.07.06 07:17
Viktorko,

v Tescu mají mouku Předměřickou žitnou chlebovou. K ní přidávám obyčejnou hladkou pšeničnou a BIO žitnou a pšeničnou celozrnnou – tu kupuji v Bille a nebo v prodejnách zdravé výživy. V Tescu mají i Předměřickou celozrnnou mouku (žitnou i pšeničnou), ale ty se mi zdají dost hrubě mleté.

zlata
1198 příspěvků 28.07.06 19:03
...

My si necháváme posílat chlebovou mouku z Mlýna Korunka. Mají tam jak pšeničnou, tak i žitnou a pošlou kolik budeš chtít.

zlata
1198 příspěvků 28.07.06 19:05
...

Nepovedlo se mi vložit odkaz ne jejich stránky, kde se dá i objednat. Tak alespoň takhle.

http://www.mlyn-korunka.cz/pekarny.html

jiva
4 příspěvky 13.01.07 08:51
...

Tip pro Pražáky:
pšeničnou chlebovou mouku seženete ve mlýně Brandýs nad Labem, Na Celné 389, pí. Milena Nespalová, tel. +420 326 902 400. Je to hned pod zámkem u řeky. Zavolejte a oni vám ji napytlují kolik chcete. Cena je kolem 8,00 Kč.

Ivunny
3 příspěvky 15.01.07 08:56
Chlebová mouka.

Mlýn Korunka má dnes i směsi namíchané na domácí chlebík.Jsou výborné a pošlou dle přání zákazníka,tak přeji dobrou chutˇ!!!

HelcaK
958 příspěvků 28.01.07 09:43
Poblíž německých hranic

Kamarád si nemůže vynachválit směs na chleba – různé druhy – kterou si vozí z německého obchoďáku ALDI. Kilovka ho vyjde asi na 16 Kč a peče z toho dva chleby. Takže kdo má blízko do Němec, zkuste to!

HelcaK
958 příspěvků 28.01.07 09:46
ještě jsem zapomněla

že v té směsi je už i droždí, takže přidá jen vodu a další finanční náklady už odpadají…

Váš příspěvek
Inzerce

Chutné recepty, ze kterých nepřiberete

21.04.14 | V dnešní době se většina z nás snaží o zdravý životní styl, kdy je většinou hlavním cílem zhubnout přebytečná kila nebo si udržet postavu. K tomuto fenoménu patří především kvalitní a správné stravování... (číst dále)

Nejlepší recepty

Kuřecí prsíčka v plátku šunky Kuřecí prsíčka v...
Blesková jarní polévka Blesková jarní polévka
Pečená kuřecí stehna Pečená kuřecí stehna
Jarní špenát zapečený se sýrem Jarní špenát zapečený...
Španělský ptáček podle babiček Španělský ptáček podle...
TOPlist