chlebova mouka....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
188 příspěvků 27.07.06 14:28
chlebova mouka....

Mili labuznici a labuznice, chtela bych se zeptat, kde kupujete a kde se prodava nejlepsi mouka na domaci chleba? Neco jsem nasla v intersparu a podivam se i v tescu…
Dekuji za tipy!

Reakce:

petra1
86 příspěvků 27.07.06 15:07
ve mlýně

já jezdím pro chlebovou mouku přímo do mlýna. Jsem z Ostravy a v Kunčičkách u Bašky je malý mlýn, kromě celozrnné žitné (tu nemají) tam kupuji celozrnnou pšeničnou a taky pšeničkou i žitnou chlebovou. Zkus se podívat i na Mlýn Korunka, pokud vím, hodně lidiček bere mouku od tama. A nebo se nejprve skutečně rozhlídni ve svém okolí jestli tam není taky nějaký menší mlýn.

viktorka11
188 příspěvků 27.07.06 15:20
Dekuji Petro,

ale jsem v Praze, takze k vam to mam krapet z ruky :-) omlouvam se, ze jsem neupresnila, kde hledam… Ale treba to pomuze jinym :-)

Machnacanka
194 příspěvků 27.07.06 22:48
Viktorka,

Neviem ako v Prahe, ale ja tu v Bratislave kupujem hladkú 1050, a pridávam ražnú, celozrnnú, alebo špaldovú. A to kupujem v potravinách, alebo v predajni so zdravou výživou – má meno, ale neviem si spomenúť. Tam majú všelijaké múky, ale mne najviac vyhovujú tieto tri.

iva  28.07.06 07:17
Viktorko,

v Tescu mají mouku Předměřickou žitnou chlebovou. K ní přidávám obyčejnou hladkou pšeničnou a BIO žitnou a pšeničnou celozrnnou – tu kupuji v Bille a nebo v prodejnách zdravé výživy. V Tescu mají i Předměřickou celozrnnou mouku (žitnou i pšeničnou), ale ty se mi zdají dost hrubě mleté.

zlata
1198 příspěvků 28.07.06 19:03
...

My si necháváme posílat chlebovou mouku z Mlýna Korunka. Mají tam jak pšeničnou, tak i žitnou a pošlou kolik budeš chtít.

zlata
1198 příspěvků 28.07.06 19:05
...

Nepovedlo se mi vložit odkaz ne jejich stránky, kde se dá i objednat. Tak alespoň takhle.

http://www.mlyn-korunka.cz/pekarny.html

jiva
4 příspěvky 13.01.07 08:51
...

Tip pro Pražáky:
pšeničnou chlebovou mouku seženete ve mlýně Brandýs nad Labem, Na Celné 389, pí. Milena Nespalová, tel. +420 326 902 400. Je to hned pod zámkem u řeky. Zavolejte a oni vám ji napytlují kolik chcete. Cena je kolem 8,00 Kč.

Ivunny
3 příspěvky 15.01.07 08:56
Chlebová mouka.

Mlýn Korunka má dnes i směsi namíchané na domácí chlebík.Jsou výborné a pošlou dle přání zákazníka,tak přeji dobrou chutˇ!!!

HelcaK
958 příspěvků 28.01.07 09:43
Poblíž německých hranic

Kamarád si nemůže vynachválit směs na chleba – různé druhy – kterou si vozí z německého obchoďáku ALDI. Kilovka ho vyjde asi na 16 Kč a peče z toho dva chleby. Takže kdo má blízko do Němec, zkuste to!

HelcaK
958 příspěvků 28.01.07 09:46
ještě jsem zapomněla

že v té směsi je už i droždí, takže přidá jen vodu a další finanční náklady už odpadají…

Váš příspěvek
Inzerce

Vylaďte letní pokrmy řeckým olivovým olejem

23.07.14 | Chcete se v létě cítit fit a zároveň si pochutnat na dobrém jídle? Vyzkoušejte středomořskou kuchyni. Je bohatá na zeleninové saláty, ryby a další svěží pokrmy, které přímo vybízejí k použití olivového oleje. (číst dále)

TOPlist